Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

2-3 Temmuz’da Hrant Dink Vakfı Bir Arada Yaşam Festivali’ne Davetlisiniz

2-3 Temmuz’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde Türkiye ve Türkiye dışından sivil toplum kuruluşlarının, hak savunucularının, aktivistlerin, akademisyenlerin ve öğrencilerin katılacağı Bir Arada Yaşam Festivali’ne davetlisiniz.

Festival kapsamında yetişkinlere, gençlere ve çocuklara yönelik diyalog, insan hakları ve bir arada yaşam odaklı yaratıcı atölyeler, ulusal ve uluslararası bilgi paylaşımı ve deneyim aktarımının sağlanması için paneller yapacak, sivil toplum kuruluşları arasındaki iletişimin güçlendirilmesi ve, bu kuruluşların geniş kitlelerle buluşması için stantlar kuracağız ve konserlere yer vereceğiz.

Hakikat Adalet Hafıza Merkezi ile işbirliğinde hazırlanan festival kapsamında sivil toplumda insan hakları, mülteciler, toplumsal cinsiyet, ekoloji, kültürel miras, sanat ve pek çok farklı alanda çalışmalar yürüten kurumlar ve uzmanlar yer alacak.

  • Paneller herkesin katılımına açıktır.
  • Festival boyunca tüm panellerde Türkçe ve İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.
  • Panellerin bir kısmı Vakfın YouTubeFacebookTwitter hesaplarından ve web sitesinden canlı yayınlanacaktır.
  • Atölyeler sınırlı sayıda katılımcıya verileceği için atölyeye katılmak istiyorsanız lütfen başvuru formunu doldurun. Atölyelerde simultane tercüme bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 514 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz