Çarşamba, Aralık 7, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

AB İzleme Ağı İletişim Çalışması: Bir İZLEMe Hikayesi

Kamu ve STK’lar Arasındaki İşbirliğinin Güçlendirilmesi İçin Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında Türkiye Cumhuriyeti ve AB tarafından desteklenen, Türkiye Avrupa Vakfı (TAV), Yaşama Dair Vakıf (YADA) ve İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) “EU Monitoring Network – AB İzleme Ağı” projesi kapsamında proje çıktılarını sivil toplum kuruluşlarıyla ve kamuoyuyla paylaşmak için 7 gün boyunca bir iletişim çalışması düzenlenecektir.

8-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan çalışma kapsamında bir çok yeni materyal ve proje çıktısı ilk kez kamuoyu ile paylaşılacak. İçeriklerden ilk siz haberdar olmak için bu hafta bizi yakından izlemeye ne dersiniz? Sosyal medya hesaplarınızdan #birizlemehikayesi ve #izlemedeyiz etiketlerini kullanarak varsa projemize ilişkin deneyimlerinizi veya düşüncelerinizi paylaşabilir, bu duyuru metnini ilgili kanallarınızda ve gruplarınızda yayınlayabilirsiniz.

Peki #birİZLEMehikayesi’nde Neler Olacak?

AB İzleme Ağı projemiz kapsamında gerçekleştirillen faaliyetlerin çıktılarının son hallerinin paylaşılacağı bu 7 günlük #birizlemehikayesi çalışması süresince:

  • 3 Tematik Alanda 4 İzleme Raporu
  • Sosyal Etki İzleme Rehberi
  • AB Okuryazarlığı Rehberi
  • Sivil Toplum Sektörünün Etkisi Araştırması
  • AB Mali Destekleri ve STKlar Haritası
(Visited 411 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz