Cuma, Eylül 17, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

ALF Türkiye Ulusal Ağ Toplantısına Davetlisiniz

Anna Lindh Vakfı Türkiye Ağı-HoN, 21 Ocak 2021 saat 19: 00‘da ALF Türkiye Ulusal Ağ Toplantısı yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyar.

Bu toplantıda ALF Ağı aktiviteleri, ilişki kurma, programlar ve gelecek etkinlikler, 2021 stratejileri ve özellikle küresel salgınla mücadeleye ilişkin en son güncellemeleri sanal platformda tartışacağız. Bu etkinlik ile ALF Türkiye Ağı’nın sivil toplum sektörü bölümündeki kurumların çalışma kapasitelerini artırmayı hedefliyoruz.
Esmeralda Kashari ve Jacopo Cimmino’nun destek olacağı etkinliğin moderatörlüğünü Dr. Necdet Salğam ve Sayın Gürkan Akçaer üstlenecektir.
Bu davet, ön kayıt gerekmeksizin tüm ALF Türkiye üyelerine açıktır. Bağlantı linki 19-20 Ocak 2021’de paylaşılacaktır.

ÖNGÖRÜLEN GÜNDEM:

– İlişki Kurma: Ağ içinde güvenilir ilişkiler kurmak için ortakların birbirini tanıması. Ortaklar, dilerlerse, dernekleri ve personelleri hakkında 3-4 dakikalık bir sunum yapabilir.

– Program ve Ortaklık Kontrolü: Ortaklar, son görüşmemizden bu yana işlerin nasıl gittiğine dair bakış açılarını paylaşmaya davet edilir.
a. İşe yarayan yöntemler neler?
b. Hangi alanda daha fazla gelişmeliyiz?
c. İletişim süreci nasıl işliyor?

– ALF Projeleri: 2020 teklif çağrısı ve gelecekteki çağrılar değerlendirilecektir.

– Gelecekteki uygulamalar: ALF Ağını etkileyen gelecekteki fırsatlar, etkinlikler, değişiklikler tartışılacaktır.

– 2021 Stratejileri: 2021 için ALF önceliklerinin ve hedeflerinin hangileri olduğunu tartışılacaktır. Ayrıca, temsilci her bir kuruluşun kendi özel uzmanlık alanlarında aktif olarak yer alması olası strateji üzerine konuşulacaktır.

– Sonraki Toplantıyı Planlama: Bir sonraki olası toplantımızın tarih belirlenecektir. Üyelerin ihtiyaç duyması halinde iletişime geçebilecek kişi bilgileri paylaşılacaktır.

– Kapanış: Toplantı değerlendirme, arz ve dilekler ile sonlandırılacaktır.

Kayıt için: +905307482249

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 107 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 6 times, 1 visits today)