Cuma, Eylül 17, 2021
Ana Sayfaİhale DuyurularıAnnouncement from WATAN Logistics Department

Announcement from WATAN Logistics Department

Dear Vendor Representative,

Due to current pandemic of Covid-19 Virus spread in Turkey and the World,  WATAN Foundation is taking precautious actions to protect its valuable assets, human resources, therefore, WATAN employees will be working from home stating on 23rd March 2020 until the further notice.

As have currently ongoing tenders where suppliers could send their quotations in sealed bid hand delivered or send their offer to Secure.offer@watan.foundation  email address. As WATAN employees will be working from home, the staff availability in the office will be really limited to receive the offers officially by hand. Therefore, we encourage all the bidders to send their offers to Secure.offer@watan.foundation email address to ensure all offers are received correctly and safely.  For the bidders who do not have access to internet or email to send their offers, they can send their offers in sealed envelope to WATAN Office in Gaziantep during workdays, between 12pm and 2pm.

We wish you all healthy and safe stay in this critical period.

Kind Regards

WATAN Logistics Department

 


Sayın Tedarikçi temsilcisi,

Türkiye’deki ve Dünyadaki  son zamanlardaki Covid-19 virüs salgını pandemisinden dolayı, Vatan Derneği olarak gerekli önlemleri alarak, en değerli varlığımız olan insan kaynaklarımızı korumak için, çalışanlarımız 23 Mart 2020 tarihinden itibaren bir sonraki duyuruya kadar evlerinde çalışacaktır.

Hali hazırda aktif bulunan ihalelerimiz bulunmaktadır ve bu ihalelere teklif verecek olan tedarikçiler tekliflerini Secure.offer@watan.foundation e-posta adresine elektronik olarak ya da kapalı zarfta elden göndermeleri gerekmektedir. Vatan Derneği çalışanlarının 23 Mart 2020 tarihinden itibaren evde çalışacak olmalarından dolayı ofiste bulunmayacaklarından dolayı tekliflerin elden alınması limitli olacaktır. Bu yüzden, teklif verecek tüm tedarikçilerin tekliflerini Secure.offer@watan.foundation e-posta adresine elektronik olarak göndermeleri önemle rica olunur ve böylelikle teklifler güvenli ve doğru bir şekilde alınmış olacaktır. İnternet veya e-posta kullanmayan ya da erişimi olmayan tedarikçiler tekliflerin hala Vatan Derneği Gaziantep Ofisine çalışma günlerinde öğle saat 12 ve 2 arasında iletebileceklerdir.

Tüm herkese bu kritik zamanda güvenli ve sağlıklı kalmalarını dileriz.

Saygılarla

Vatan Derneği Lojistik Departmanı

(Visited 797 times, 1 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)