Çarşamba, Aralık 7, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Araştırma Duyurusu: Kobi’lerin Dijitalleşmesi Anket Çalışması

Koordinatörlüğünü İstanbul Üniversitesi’nin yaptığı ve Avrupa Birliği Erasmus+ Programı Dijital Eğitime Hazırlık İçin Ortaklıklar (KA226) kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “Building Virtual Learning Platform for Environmentally-Friendly Digital Transformation Management (DigiVIP) isimli proje kapsamında gerçekleştirilen ve KOBİ’leri  hedef alan saha araştırmamıza davetlisiniz

Çeşitli sektörlerde işletmelerin dijital dönüşüm alanındaki ihtiyaçlarını tanımlamayı amaçlayan araştırma toplam 16 sorudan oluşuyor. Ortalama 5 dakika süren ankete tüm dijitalleşme seviyelerinden işletmelerin katılımı beklenmektedir.

Anket Linki:  https://www.onlineanketler.com/s/Dijitallesme

Araştırma hakkında soru, görüş ve önerileriniz için info@digiviproject.eu adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 

Proje Hakkında:

DigiVIP, başta imalat sanayisinde olmak üzere işyerlerinin yeşil dijital dönüşüm süreçlerinin hızlandırılması ve çevre dostu gerçekleştirilmesine yönelik faaliyet gösteriyor. Projede, lisansüstü seviyedeki öğrencilere ve KOBİ temsilcilerine yönelik hazırlanacak dijital dönüşüm yönetimi alanındaki modüller ve uygulama materyalleri ile Türkiye, İngiltere ve Almanya’da işletmelerin dijitalleşme süreçlerinin kolaylaştırılması amaçlanıyor.

Elde edilen tüm çıktıların Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden İklim Eylemi (13), Sanayide Yenilikçilik ve Altyapı (9) ile Avrupa Yeşil Mutabakatı öncelikleri  kesişiminde üretilmesine özen gösterilerek “yeşil dijital dönüşüm” anlayışının hedef alındığı projede, arttırılmış gerçeklik destekli çevrimiçi eğitim modülleri ile yenilikçi bir öğrenme modeli tasarlanıyor.

 

(Visited 285 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz