Çarşamba, Şubat 8, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Aristo Sosyal Girişimcilik Programı Başvuruları Devam Ediyor

Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı tarafından düzenlenen Aristo Sosyal Girişimcilik Programı başvuruları devam ediyor.

İşin uzmanlarından eğitim almak, atölyelerde uygulamalı bir şekilde öğrenme fırsatı yakalamak, ve öğrendiklerini projede uygulama fırsatı yakalamak için Aristo Sosyal Girişimcilik Programı’na katılmalısınız.

Aristo Sosyal Girişimcilik Programı kapsamında: İyi yönetişim ilkeleri doğrultusunda, girişimcilik ve inovasyon araç ve yaklaşımlarıyla;

– Toplumsal Şeffaflık
– Doğru Bilgiye Açık Erişim
– Etki Odaklı Sivil Toplum
– Kurumsal Sosyal Sorumluluk
– Sosyal Adalet

Konu başlıklarında, sosyal etki odaklı, yeni sosyal girişimcilik proje fikirlerinin üretileceği, hayata geçirileceği ve alanında profesyoneller tarafından verilen eğitimlerle destekleneceği bir program seni bekliyor.

Katılımcıların her birini birer sosyal girişimci adayı olarak görülmektez ve bu doğrultuda sorunların çözümünde etkin rol oynamalarını ve toplumsal düzeyde etki yaratabilmelerini sağlamak amacıyla problem tanıma – fikir üretme atölyesi ve iş modeli geliştirme eğitimleriyle bu süreç desteklenmektedir.

Program İçeriği

Program çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor ve Zoom platformu kullanılıyor.

Program 8 Ekim – 13 Kasım 2022 tarihlerinde toplam 5 hafta sürüyor.

Başvuru Süreci

Katılımın ücretsiz olduğu Aristo Sosyal Girişimcilik Programına tüm üniversite öğrencileri (ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora) başvurabilir.

Aristo Sosyal Girişimcilik Programı başvuruları 27 Eylül 2022’de kapanacak.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

(Visited 437 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz