Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Avrupa Gençlik Çalışmaları Akademisi Web Semineri

Covid-19 pandemisinin bir sonucu olarak , gençlik çalışanlarının ve gençlik çalışması alanındaki diğer profesyonellerin yaklaşımlarını ve çalışma biçimlerini yeniden yapılandırmaları ve geliştirmeleri gerekmektedir.

Avrupa Gençlik Çalışmaları Akademisi ( European Academy on Youth Work – EAYW) , gençlik çalışanlarının ve gençlik çalışması uygulamaları, politikası ve araştırmalarındaki diğer profesyonellerin, bugün yaşadığımız gibi belirsizlik zamanlarında bile profesyonel gelişimlerini desteklemesini istemektedir.

Slovenya merkezli uzaktan eğitime katılması tavsiye edilen çalışma grupları; Gençlik çalışanları, eğitmenler , gençlik liderleri, gençlik proje yöneticileri, gençlik politika yapıcıları, gençlik araştırmacıları.

Başvuru için son tarih: 14 Aralık 2021

100 kişinin katılacağı Erasmus+ uzaktan eğitimine katılmaya hak kazana kişiler 15 Aralık tarihinde bilgilendirilecektir.

Etkinlik katılım tarihi ve saati: 16 Aralık, 9.30 – 12.00 CET

Bu eğitim Erasmus+ programı tarafından finanse edilmektedir. Katılımcılar aldıkları eğitim sonucu yetkinliklerinin tanınması için Youthpass sertifikası alma hakkına sahiptir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

 

 

 

(Visited 595 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz