Pazartesi, Temmuz 22, 2019

Avrupa Komisyonunda Araştırmacı Olarak Burs Alın

Avrupa Birliği politikalarını ve hukukunu bilimsel çalışmalarla desteklemek isteyen, araştırma alanında güçlü bir geçmişi olan, bilimsel uzmanlığını AB politikalarını desteklemek için kullanmak isteyen araştırmacılar, Avrupa Komisyonu’nun bilim ve bilgi servisi Joint Research Centre’dan burs alma şansına sahip. Araştırmacı bursu devamlılığı olan bir çağrıdır, son başvuru tarihi yoktur.

Araştırma merkezi biyoloji, kimya, doğa bilimleri, yaşam bilimleri, biyokimya, okyanus bilimi, nanoteknoloji, nanobiyoteknoloji, veterinerlik, mühendislik, matematik, fizik, bilgisayar bilimleri, malzeme bilimi, ekonomi, siyasal bilimler, eğitim bilimleri, psikoloji, coğrafya, çevre bilimleri, tarım bilimi, tarımsal mühendislik, meteoroloji, ekoloi, ormancılık, jeoloji, hidroloji, tıp, eczacılık, besin bilimi alanlarında çalışmak isteyen ve bilimsel araştırma tecrübesi olan katılımcıları arıyor.

 

Kriterler

-AB üye ülkelerinden veya ortak ülkelerden birinin vatandaşı olmak

-Diplomayla tasdiklenmiş en az üç yıllık bir eğitime ve alanında (yukarıda bahsedilen branşlar) en az beş yıllık profesyonel tecrübeye sahip olmak veya bu alanlardan birinde doktora diplomasına sahip olmak

Başvurmak için tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İhale Duyuruları