Çarşamba, Şubat 8, 2023

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alımı İlanı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, TR61 Bölgesinin (Antalya, Burdur ve Isparta illeri) kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 1 Uzman Personel alımı gerçekleştirecektir.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansının merkezi Isparta ili olup Ajansın faaliyet alanlarını Antalya, Burdur ve Isparta illeri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar, Ajans Genel Sekreterliği’nin uygun göreceği bu illerin birinde çalışmayı kabul edeceklerdir.

Başvurular, 05/12/2022 tarihinden başlayarak 16/12/2022 tarihi saat 23:59‘a kadar e-Devlet – Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı adresi üzerinden yapılacaktır.

Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olacak, ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ve elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanla ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

(Visited 675 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz