Cuma, Eylül 17, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi “Öğretmenlerle Bilim Okuryazarlığı Atölyeleri”

4. 5. ve 6. sınıfların derslerine giren bir öğretmenseniz ve bilimin eğlenceli dünyasını keşfetmek istiyorsanız; sizi 21 Şubat, 1 Mart veya 2 Mart tarihlerinden birinde gerçekleşecek ve 3 saat sürecek olan, Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi kapsamında düzenlenen Çevrimiçi Bilim Okuryazarlığı Öğretmen Atölyesine bekliyoruz!

Bayer Genç Bilim Elçileri Projesi, 10 yıldır Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Bayer Türk ortaklığında yürütülen bir bilim okuryazarlığı projesidir. Proje; bilimin aslında korkulacak bir şey olmadığını ve bilim yapabilmek için illa laboratuvar ortamına ihtiyaç olmadığını eğlenceli deneyler ve etkinlikler ile anlatmayı hedefler.

Detaylar için tıklayın

Öğretmenlerle Bilim Okuryazarlığı Atölyeleri ile her branştan konuyla ilgisi olan gönüllü öğretmenlere ulaşarak bilim ve bilim okuryazarlığı hakkında tartışacağımız ve proje kapsamında çocuklara uygulanan deneylerin içeriklerinin aktarımını yapacağımız atölyeler düzenliyoruz. Hedefimiz; konuya ilgisi olan öğretmenlerin Bilim Okuryazarlığı alanında güçlenmesi ve proje faaliyetlerinin çevrimiçi olarak çocuklara aktarılmasını sağlamak.

Başvuru ile ilgili sorularınız için: elif.kayrak@tog.org.tr

Başvuru için tıklayın

(Visited 371 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 6 times, 1 visits today)