Perşembe, Şubat 2, 2023

Beyond Borders Doktora Burslarına Başvurular Başladı

BEYOND BORDERS, geçmişteki ve günümüzdeki sınırlar ve sınırlarla ilgili araştırmaları destekler. Sosyal bilimler ve beşeri bilimlerde disiplinler arası alışverişi teşvik eder. Başvuru Çağrısı 2023, 1 Mart 2023’e kadar açık ve “Sınırlar, İhtilaf ve Çatışma” konularına odaklanıyor.

Lütfen başvuru formunu doldururken dikkatli olunuz. Tezinizin özeti için ayrılan 1.000 karakteri (boşluklar dahil) aşmamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Diğer başvurular hakkında vereceğiniz bilgilerin jüri kararı üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır.

İstenen Belgeler:

Araştırma Önerisi (Doktora Bursu ve Tez Bitirme Bursu başvuruları için en fazla 7 sayfa ve Başlangıç Bursları adayları için en fazla 5 sayfa, referanslar hariç)
Zaman Çizelgeli bir araştırma planı (en fazla 2 sayfa)
Özgeçmiş
Üniversite diplomanızın bir kopyası

Tüm belgeleri online başvuru sonunda yükleyebilirsiniz. PDF formatındaki belgeler gereklidir.

Üniversite profesörlerinden iki adet referans mektubu elektronik ortamda sunulmalıdır. Lütfen çevrimiçi başvuru formunu doldururken gözetmen bilgilerinin altındaki düğmeyi etkinleştirin. Referansınız otomatik olarak referans bağlantısını içeren bir e-posta isteği alacaktır. Referanslar için PDF formatında belgeler gereklidir. Dosya boyutu 5 MB ile sınırlıdır. Gönderimler tek bir belge dosyasıyla sınırlı olmalıdır.

Yalnızca tam olarak tamamlanmış başvuruları kabul edilecektir. Başvuru çağrısı 1 Mart 2023 tarihine kadar açıktır.

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 780 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz