Salı, Ekim 15, 2019

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu Kış 2020 Eğitimi için Başvurular Açıldı

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Kış 2020 Eğitim Programı için başvurular açıldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 26 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan programda Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve deneyimlerini paylaşacak.

Okulumuzun Kış Eğitimi’ne, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Kış 2020 Eğitim Programı için başvurular 7 Ekim 2019 tarihi itibariyle açılmış olup, 29 Ekim 2019, saat 20.00′e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların www.avrupasiyasetokulu.org adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 10 Kasım 2019 Pazar günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 1 Aralık 2019 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Başvurular ile ilgili detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilir ve tanıtım filmimize göz atabilirsiniz.

Facebook | Twitter

 

İhale Duyuruları