Pazartesi, Ocak 25, 2021

Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi Duyurusu

UNDP koordinatörlüğünde  ve Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ortaklığında belirli sektörlerde Kovid salgınının etkilerinin araştırılması amacıyla “Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi” gerçekleştirilmektedir.

Proje kapsamında Dicle Kalkınma Ajansı Bölgesinde belirlenen gıda ve turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik bir anket çalışması gerçekleştirilmektedir.

Japonya Hükümeti finansmanı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğinde yürütülen “COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi” kapsamında ulusal ve yerel düzeydeki paydaşlarla istişare halinde krizden en çok etkilenen sektörlere yönelik bölgesel analiz ve raporlama çalışmaları yürütülmektedir. Proje kapsamında aşağıdaki sektörler öncelikli sektörler olarak belirlenmiş olup belirlenen bu sektörlerdeki KOBİ’lerin görüşlerine de anket yoluyla başvurulması planlanmaktadır.

Aşağıdaki linki yer alan anketi dolduran KOBİ’ler proje kapsamında verilecek teknik eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden öncelikli olarak yararlandırılacaktır.
Öncelikli sektörler:
•       Gıda
•       Turizm

Ankete katılmak için tıklayın

Dicle Kalkınma Ajansı

(Visited 59 times, 2 visits today)

BENZER İÇERİKLER

(Visited 8 times, 1 visits today)