Salı, Ekim 4, 2022

Darüşşafaka Cemiyeti N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda Koşacak Gönüllülerini Arıyor

159 yıldır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka için N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda koşacak eğitim sevdalıları aranıyor! Amaç; bu sene Darüşşafaka’da eğitime başlayan 150 öğrencinin ortaokuldan başlayıp liseden mezun oluncaya kadar 8 yıllık eğitim giderlerine destek olmak.

Bu yıl 6 Kasım Pazar günü gerçekleşecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu için geri sayım başladı.

Darüşşafaka Cemiyeti, N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka’da bu sene eğitime başlayan 150 öğrencinin ortaokuldan başlayıp liseden mezun oluncaya kadar 8 yıllık eğitim giderlerine destek olmak için “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” isimli kampanyayı yürütüyor. Eğitim sevdalıları bu yıl da Darüşşafaka yararına koşarak, babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencilerimizin eğitimlerine destek olabilecek.

N Kolay 44. İstanbul Maratonu için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Dünyada kıtalararası koşulan tek maraton olma özelliğine sahip N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda koşabilmek için 17 Ekim‘e kadar N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kayıt yaptırabilirsiniz.

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kaydolmak için tıklayın

Darüşşafakalı öğrencilere, koşarak nasıl destek olabilirim?

Yardımseverlik koşuları, tüm dünyada sivil toplum kuruluşlarını desteklemek için başarıyla kullanılan bir kaynak geliştirme metodudur.  N Kolay İstanbul Maratonu da ülkemizin en önemli yardımseverlik koşusu olma özelliğini taşıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti de 2015 yılından beri yardımseverlik koşularına katılarak annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimine kaynak sağlıyor.

Siz de 6 Kasım’da düzenlenecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda koşarak veya yürüyerek bağış toplayabilirsiniz.

Eğitim için “Adım Adım”

N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kaydolduktan sonra bağış kampanyası başlatmak ve çevrenizi harekete geçirerek bağış toplayabilmek için “Adım Adım” ailesine üye olmalısınız.

“Adım Adım” ailesine katılmak için İyilik Peşinde Koş Platformu’na (İPK) BURADAN kaydolabilirsiniz!

Kaydınızı tamamladıktan sonra Darüşşafaka yararına düzenleyeceğiniz bağış kampanyanızı 10 Ekim‘den itibaren oluşturabilirsiniz.

İPK’de profilinizi oluşturduktan sonra 10 Ekim’den itibaren Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seçerek ve bağış süreci başladığında oluşturduğunuz linki 24 Ekim-21 Kasım günleri arasında çevrenizle paylaşarak bağış toplayabilirsiniz.

İletişim:
adimadim@darussafaka.org
02129392800 #2475 (dahili)

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 124 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz