Cuma, Temmuz 1, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Good DEEDs – Digital Energy Efficiency Designers

Prof. Dr. Meltem Ucal’ın Türkiye koordinatörlüğünü yaptığı ve üniversitemiz ile birlikte İtalya, Yunanistan, Portekiz, Letonya ve Romanya’dan beş diğer kurumun dahil olduğu Good DEEDs – Digital Energy Efficiency Designers başlıklı Erasmus+ Key Action 2 (KA226) projesi için meslek lisesi öğretmenleri ve ilgililerle bir araya geliyoruz!

Dijital enerji verimliliği ve karbon ayakizinin etkisi hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan Good Deeds projesi kapsamında, meslek lisesi öğretmenleri ve enerji verimliliği alanında bilgi edinmek isteyen katılımcılarımızla 24 Mayıs 2022 tarihinde 19:00-20:00 saat aralığında bir tanıtım toplantısı düzenleyeceğiz. Türkiye’den 10 meslek lisesi öğretmeninin dahil olacağı proje kapsamında oluşturulacak eğitim araçları ve online eğitim platformunun tanıtılacağı, proje ile ilgili soruların yanıtlanacağı online toplantımızda sizleri aramızda görmek isteriz.

Etkinlik kayıt formuna https://forms.gle/Dnp3cYTSqmN3CpLn6  adresinden erişebilirsiniz. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek toplantının linki formu dolduran katılımcılara iletilecektir.

Detaylı bilgi almak isterseniz proje web sitesi;

https://www.gooddeeds.eu/

 

(Visited 160 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz