Çarşamba, Şubat 8, 2023

Davetlisiniz: “Sahne XL” Etkinliği

İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından 5 yıl önce girişimciliğin desteklenmesi için kurulan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), bünyesindeki startup’ların yatırımcılarla buluştuğu “Sahne XL” etkinliğini 27 Aralık Salı günü saat 16:00’da BTM Fulya Yerleşkesi’nde düzenliyor.

 

Sahne XL’ta, BTM Ön Kuluçka ve Kuluçka programlarını başarıyla tamamlayan girişimler yatırımcı karşısına çıkacak. Katılımcıları yeni fikirlerle buluşturacak girişimci sunumları, ekosistemin öne çıkan isimleri ile gerçekleşecek paneller, girişimci stantları, deneyim alanları ve çok daha fazlası Sahne XL’ta!

Sahne XL Nedir?

Sahne XL, multifonksiyonel bir girişimcilik merkezi olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nin en büyük sahne etkinliğidir. Türkiye’de her geçen gün daha çok büyüyen girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapan BTM, ekosistemi farklı bir bakış açısıyla bir araya getiriyor. SAHNE XL etkinliğinde hem girişimcilik ekosistemi her yönüyle kapsamlı bir şekilde ele alınıyor hem de girişimciler yatırımcıların karşısına çıkma fırsatı buluyor. BTM’de projelerini geliştiren ve 6 aylık program sürecini başarıyla tamamlayarak Ön Kuluçka ve Kuluçka programlarından mezun olan girişimciler sunum yapmaya hak kazanıyor. Ekosistemin bilinen isimlerinin de konuk edildiği Sahne XL’da sen de yerini almak için hemen kayıt ol!

Sahne XL Kayıt için tıklayın

(Visited 234 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz