Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri Ziyaretçilerini Bekliyor

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından ‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla 9-12 Aralık’ta gençlere yönelik ‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’ gerçekleştirilecek.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Başkanlık tarafından ATO-Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde, gençleri kamu kurumlarıyla bir araya getirmek amacıyla 9-12 Aralık‘ta ‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’ düzenlenecek.
‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla gerçekleştirilecek tanıtım günlerine 13 bakanlık, Savunma Sanayii Başkanlığı, Dijital Dönüşüm Ofisi, TÜBİTAK, KOSGEB, Türkiye Ulusal Ajansı gibi 40’ın üzerinde kurum ve kuruluştan temsilciler katılacak.
Organizasyonda gençlere yönelik devlet destekleri, proje destekleri, hibeler, burslar, teşvikler, fonlar ve eğitim destekleri konularında bilgilendirmeler yapılacak.
Dört gün sürecek etkinlik kapsamında genç ziyaretçiler “Devlet Sokağı”nda kamu kurumlarının stantlarını ziyaret ederek destek ve teşvikler hakkında bilgi alabilecek.
Katılımcılar, ‘Tecrübe Sokağı’nda başarılı isimlerin deneyimlerinden yararlanabilecek, “Eğlence Sokağı”nda ise çeşitli etkinliklere katılabilecek.
Ayrıca etkinliğin açılış günü olan 9 Aralık’ta “Senforock” ücretsiz konser verecek.
Detaylı bilgi için tıklayınız
(Visited 1.491 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz