Cuma, Temmuz 1, 2022

elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı Hizmetinizde

Türkiye’de hak temelli kültür ve sanat çalışmaları sürdüren aktif sivil toplum örgütlerinin yeni buluşma noktası olan elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı açıldı!

Neden elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı?

Türkiye’de aktif olarak hak temelli kültür ve sanat çalışmaları sürdüren sivil toplum örgütlerinden (STÖ) haberdar olmanın ve onlarla iletişime geçmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Kültür ve Sanat Yoluyla Değişim İçin Diyalog (elele) Projesi kapsamında geliştirilen bu STÖ ağ portalı, bu alanda faaliyet yürüten tüm STÖleri bir araya getirerek aşağıdaki ihtiyaçları kolaylaştırmayı hedefliyor:

  • Benzer alanlarda faaliyet sürdüren kurumlardan haberdar olma ve onlara ulaşma
  • Proje fikirleri için ortak bulma, iş birlikleri geliştirme,
  • Gönüllü/üye ağını daha aktif ve güçlü bir hale getirme,
  • Düzenlenecek olan kültür ve sanat etkinliklerini (sahne/performans sanatları etkinlikleri, atölyeler, söyleşiler, araştırmalar vb.) daha geniş bir kitleye ulaştırma,
  • Türkiye’de ve Avrupa’da kamu ve özel sektör tarafından yapılan tüm açık çağrıları takip etme (…)

Nasıl Üye Olurum?

https://stkagi.elele.eu/ sitesinde yer alan “HESABIM” butonuna tıklayarak kayıt olabilir, iş birliği kurmak istediğiniz alanlarda çağrı yayınlayabilir ve sizinle benzer alanlarda çalışan sivil toplum örgütleriyle iletişim kurabilirsiniz.

elele Kültür ve Sanat STÖ Ağ Portalı, Türkiye’de aktif olarak hak temelli kültür ve sanat çalışmaları sürdüren tüm sivil toplum örgütlerinin kullanımına açıktır. Portala katılım ve portalın kullanımına dair her türlü ihtiyacınız söz konusu olduğu zaman “ merhaba@elele.eu ” adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Duyurularımı Paylaşabilirim?

Yaygınlaştırmak istediğiniz duyurunun başlığını, içeriğini ve görselini kapsayan maili “ merhaba@elele.eu ” adresine ileterek duyurularınızın portalda yer verilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu portalın; fark yaratan sürdürülebilir ve özgün çalışmalara/iş birliklerine imkan sağlayacağına inanıyoruz! Siz de bu haritada yer almak istiyorsanız hemen kaydolun!

(Visited 362 times, 1 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz