Cuma, Şubat 26, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

3. Uluslararası İstanbul Bilimsel Araştırmalar Kongresi

Ocak 8 - Ocak 10

Değerli Bilim İnsanları ve Adayları, Amerika merkezli Bölgesel Çalışmalar Enstitüsü (RDSI) 8-10 Ocak 2021 tarihleri arasında ICONSOS (Uluslararası Akademi Ağı), Hipofosfatazya Hastalığıyla Mücadele Derneği ve Kunsan Üniversitesi (Güney Kore) bünyesinde 3. Uluslararası İstanbul Bilimsel Araştırma Kongresi’ni gerçekleştirecektir. Bu bağlamda tüm bilim insanlarını ve araştırmacıları kongremize özgün akademik çalışmalarla katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Sosyal Bilimler ve Alt Disiplinleri, Doğa ve Uygulamalı Bilimler ve Alt Disiplinleri ile Sağlık Bilimleri ve Alt Disiplinleri alanlarından gönderilen bildirileri kabul edecek olan kongremiz katılımcının isteğine bağlı olarak ZOOM üzerinden online ve İstanbul’da yüz yüze gerçekleşecektir.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri veya tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak elektronik ortamda Kongre Bildiri Kitabında tam ve özet metin olarak yayınlanacaktır. Ayrıca bildiri, katılımcının talebine bağlı bir şekilde ek olarak Bölgesel Çalışmalar Enstitüsünün bildiri kitabında yayınlanacaktır.

Detaylı bilgi için http://congress.iconsos.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

(Visited 24 times, 1 visits today)

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 8
Bitiş:
Ocak 10
Website:
http://congress.iconsos.org

Organizatör

Bölgesel Çalışmalar Enstitüsü

Mekan

Online