Perşembe, Ekim 28, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Çevrimiçi Etkinlik: Başarıyı #YenidenDüşün

Şubat 4 @ 20:00 - 21:00

Değişim Elçileri tarafından yayınlanan manifestoyla duyurulan “Bağlantılar” isimli çevrimiçi panel serisinin altıncı ve son bölümü, Başarıyı #YenidenDüşün 4 Şubat’ta Öğretmen Ağı Youtube kanalında yayınlanacak.

“Eğitimi Yeniden Düşün” ana başlığıyla düzenlenen Bağlantılar serisi, Öğretmen Ağı’nı destekleyen vakıflar ile Değişim Elçisi öğretmenler ve Ağ’ın paydaşlarını ağırlıyor. Seri, sırasıyla ‘Öğretmenlik’, ‘Okul’, ‘Veli Olmak’, ‘Eğitimin İçeriği’, ‘Öğrencilik’ ve ‘Başarı’ başlıklarında olmak üzere altı farklı bölümden oluşuyor.

4 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de yayınlanacak olan altıncı bölüm, Başarıyı #YenidenDüşün başlığıyla İstanbul ENKA Okulları Okul Müdürü Dr. Özlem Mecit, TEGV Eğitim Programları Müdürü Devrim Uygan, ve Değişim Elçisi Kubilay Özaydın’ı konuşmacı olarak ağırlayacak. Bölümün moderasyonunu, Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Suat Kardaş üstlenecek.

Yayın boyunca izleyiciler, Youtube’da bulunan chat alanından sorulacak soruları yanıtlayarak tartışmaya dahil olabilecek. Ayrıca, konuşmacıların, moderatörün ve Öğretmen Ağı Kolaylaştırıcı Ekip’in farklı disiplin ve alanlardan konu ile ilgili derlediği kaynaklar da chat alanında paylaşılacak. Chat alanındaki tartışmalarda öne çıkan noktalar, Bağlantılar serisini özetleyen raporda yer alacak.

Şubat 4, 2021

Saat: 20:00-21:00

Detaylı bilgi için tıklayın

(Visited 84 times, 1 visits today)

Detaylar

Tarih:
Şubat 4
Saat:
20:00 - 21:00
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Öğretmen Ağı