Cuma, Eylül 17, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

e-Gönüllü ile Küresel Amaçlar “Sağlık ve Kaliteli Yaşam”

Nisan 15 @ 21:00

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları diğer adıyla Küresel Amaçlar için bir farkındalık projesine imza atmaya hazır mısın?

Sağlıklı ve mutlu yaşamı her yaşta desteklemek, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak için e-Gönüllü olarak her ayın 15’inde Küresel Amaçların bir maddesine değindiğimiz bu etkinliğimize üçüncü ayımızda sen de ortak ol!Bu ay Küresel Amaçların üçüncü maddesi olan “Sağlık ve Kaliteli Yaşam” Maddemize Herkes İçin Psikolojik Destek ve Parkinson Hastaları Derneği ile değiniyoruz. “Sağlık ve Kaliteli Yaşam” maddesini detaylarıyla dinlemek, sorunları ve çözümleri konuşmak için 15 Nisan 2021’de e-Gönüllü ile 1/17 Küresel Amaçlar webinarımıza seni de bekliyoruz!

Üçüncü ayımızda bize eşlik edecek olan University4Society 19 Mayıs Üniversitesi Öğrenci Kulübü ile beraber oynayacağımız bir oyun ile interaktif geçecek olan etkinliğimizde sen de yerini ayırmak ve farkındalık sertifikanı kazanmak için tek yapman gereken şey bio’daki başvuru linkinden kaydını gerçekleştirmen.

Hep beraber olduğumuzda bir farkındalık yaratabileceğimizi ve dünyayı güzelleştirebileceğimize sen de inanıyorsan #FarkındaMısın hashtagi ile çağrımıza ortak olabilirsin!

Başvuru Formu için tıklayın

(Visited 11 times, 1 visits today)

Detaylar

Tarih:
Nisan 15
Saat:
21:00
Etkinlik Kategori: