Pazartesi, Haziran 14, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Girişimcilik Zirvesi Başladı

Nisan 28 @ 08:00 - Nisan 30 @ 17:00

Değerli Sosyal Girişimciler,

Turkmsic Proje ve Girişimler Destek Birimi Sosyal Girişimcilik Küçük Çalışma Grubu olarak sosyal girişimcilik ile ilgilenenlere yönelik kapsayıcı ve eğitici bir Girişimcilik Zirvesi’ni duyurmaktan mutluluk duyarız.

Her biri çok değerli ve kendi alanlarında fark yarayan konuşmacılarımız ile sosyal girişimciliğin bütün bileşenleri ile ilgili bilgi edinme ve merak ettiklerinizi sorma fırsatı bulacağınızı belirtmek isteriz.

Konuşmacılarımız:

Duygu Vatan

Doç. Dr. Itır Erhart 

Merve Güney

Muhammed Yunus Aktaş

Mustafa Özer

Dt. Onur Nacakgediği

Dr. Uygar Özesmi, 

Senin girişimin, dünyanın değişimi diyerek; Dünyamızı daha güzel hale getirme, değiştirme ve dönüştürme motivasyonuna sahip sizler için hazırladığımız, Sosyal Girişimcilik denilince aklımıza gelebilecek tüm konuları en önemli detaylarıyla kapsayan 6 oturum, sonucunda sizin de bir girişim fikrine sahip olacağınız ve belki de fikrinizi beraber hayata geçirebileceğiniz dostlarla tanıştığınız birbirinden eğlenceli 3 atölye ile 3 gün sürecek zirvemizde bize eşlik etmenizi çok istiyoruz.

Sosyal Girişimcilik Küçük Çalışma Grubu olarak 28-29-30 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz bu çok özel Girişimcilik Zirvesi’nde hepinizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Başvuru Formu için tıklayın

Son başvuru tarihi: 26 Nisan, Saat:23.59


 

Türk Tıp Öğrencileri Birliği, 1952 yılında itibaren tıp fakültesi öğrencilerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sunan projeler üreten, yurtdışı değişimleri ile farklı kültürleri tanıma imkânı sağlayan, üyesi olan 85 tıp fakültesiyle birlikte Türkiye’deki tüm tıp öğrencilerini ulusal ve uluslararası alanda temsil eden, siyasi olmayan ve kâr amacı gütmeyen tek sivil toplum kuruluşudur.

Birliğimiz üye tıp fakülteleri ile Türkiye’deki 30.000’den fazla tıp fakültesi öğrencisinden oluşan bir ağa sahip olmakla birlikte, uluslararası çapta ise kurulduğu yıldan beri üyesi olduğu IFMSA (Uluslararası Tıp Öğrencileri Birlikleri Federasyonu) dahilinde 120’den fazla ülkede bulunan 130’dan fazla Ulusal Üye Kuruluş arasında Türkiye’yi temsil etmektedir.

Proje ve Girişimler Destek Birimi birliğin kuruluşundan bu yana birbirinden anlamlı sosyal sorumluluk projeleri, bilimsel projeleri ve kalite gelişimine yönelik kurumsal girişimleri organize etmektedir. Tüm bu proje ve girişimlerin yıllarca aksamadan sürmesi adına kurulan birimimiz; tıp öğrencilerinin karşılaştıkları toplumsal sorunlara duyarlı olmalarını, sorunu fark etmenin yanında; soruna yönelik çözüm önerilerini/fikirlerini en akılcı yolları kullanarak fikrin de ötesinde projeleştirmelerini amaçlamaktadır. Birliğimiz içerisinde yer alan her proje bir tıp öğrencisi tarafından önerilmiş ve tıp öğrencileri tarafından yürütülmektedir.

(Visited 18 times, 1 visits today)

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 28 @ 08:00
Bitiş:
Nisan 30 @ 17:00
Etkinlik Kategori: