Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

II. COVID-19 ve Güncel Sorunlar Kongresi

Mayıs 1 @ 08:00 - Mayıs 2 @ 17:00

Değerli Araştırmacılar,

Olağanüstü süreçlerden geçen dünyamızda COVID-19 ve güncel sorunlara ilişkin akademik çalışmalar konusunda küresel bir bakış açısı geliştirme niyetindeyiz. Bu bağlamda II. Uluslararası COVID-19 ve Güncel Sorunlar kongresini gerçekleştiriyoruz.

1-2 Mayıs 2021 tarihlerinde ZOOM üzerinden online bir şekilde düzenlenecek olan, üniversitelerarası kurul, doçentlik ve YÖK akademik teşvik kriterlerini sağlamakta olan II. Uluslararası COVID-19 ve Güncel Sorunlar Kongresi, teori ve uygulamadaki yeni gelişmelerin ve araştırma sonuçlarının sunulacağı bir konferans olacaktır.

Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri ve Uygulamalı Bilimler alanında COVID-19 ve güncel sorunları kapsayan tüm çalışmalara açık olan konferans, akademisyenlerin, araştırmacıların, yöneticilerin ve öğrencilerin araştırma bulgularını küresel uzmanlarla paylaşmaları için uluslararası bir platform sağlamak amacıyla düzenlenen prestijli bir etkinliktir.

Tüm bildiri sunumları, özgünlük, teknik ve / veya araştırma derinliği, doğruluk ve konferans teması ve konularıyla alaka düzeyine göre hakem tarafından incelenecek ve değerlendirilecektir.

Özetler ve tam metinleriniz bildiri kitabında (ISBN) yayınlanacaktır. Buna ek olarak, konferansımız araştırmacılara uygun görülmesi halinde “IUluslararası Sorunlar Çerçevesinde COVID-19” kitabında bölüm yazarlığı alternatifi sunmaktadır.

Kongremizde İngilizce ve Almanca tercüman olmakla birlikte 3 dilde bildiri sunumları yapılabilecektir. (Türkçe, İngilizce ve Almanca)

Kongremiz akademik teşvik ve doçentlik kriterlerini karşılamaktadır.

NOT: Genetik hastalıklar ve nadir hastalıklar alanında çalışan bilim insanlarından katılım ücreti alınmayacaktır.

Kongremiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen tıklayın. Başvurularınızı covid19congress@hifoder.org adresine mail atarak yapabilirsiniz.

İLETİŞİM:

Mail: covid19congress@hifoder.org

Telefon: (+90538 334 5923)

(Visited 29 times, 1 visits today)

Detaylar

Başlangıç:
Mayıs 1 @ 08:00
Bitiş:
Mayıs 2 @ 17:00
Etkinlik Kategori: