Perşembe, Ağustos 5, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İnsan Kaynaklarında Güncel Gelişmeler Çalıştayı

24/12/2020 - 25/12/2020

24-25 Aralık 2020 tarihlerinde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Anabilim Dalı olarak bu yıl birincisi düzenlenecek olan çalıştayın konusu “Küresel Salgın ve Etkileri, İnsan Kaynakları Yönetiminde Değişim ve Anlam Arayışı” olarak belirlenmiştir.

İKGEÇ I (İnsan Kaynaklarında Güncel Gelişmeler Çalıştayı), akademik kaygıları ön plana alan akademiye ve bilim dünyasına çalıştayda oluşacak etkileşimlerle üst düzeyde katkı sağlamayı amaçlayan bir çalıştaydır.

Pandemi sürecinden dolayı çalıştay programı online yapılacaktır.

İKGEÇ’te sunulacak bildiriler Türkçe ve İngilizce yazılıp sunulabilecek olup bildiriler; çift kör-hakem süreciyle değerlendirmeye tabi tutulacak ve kabul edilen bildiriler ISBN’li Çalıştay Kitapçığı’nda yayımlanacaktır.

İki gün boyunca, 4 oturum halinde online yapılacak olan çalıştayda, katılımcılar sunumlarını 15 dakika sunum 15 dakika soru ve tartışma olmak üzere toplamda 30 dakikalık bir süre içerisinde gerçekleştirmeleri öngörülmektedir.

Çalıştay kapsamında; İnsan Kaynakları disiplini ile ilişkili işletme, kamu yönetimi, yönetim bilimleri, örgütsel davranış, psikoloji, sosyoloji alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

Çalıştaya, akademisyenler, yöneticiler, bilim uzmanları, öğretmenler, sivil toplum temsilcileri, öğrenciler, davetlidir.

 

Web Sayfası: ikgec.com

Twitter: twitter.com/ikcalistay

Instagram: instagram.com/ikcalistay

(Visited 87 times, 1 visits today)

Detaylar

Başlangıç:
24/12/2020
Bitiş:
25/12/2020
View Etkinlik Website

Organizatör

Süleyman Demirel Üniversitesi

Mekan

Online