Salı, Ağustos 3, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Mesafesiz Sohbetlerde Bu Haftanın Konusu: Evcil Hayvanlarımız

Şubat 21 @ 14:30 - 17:00

Sosyal mesafemizi korumaya çalıştığımız şu günlerde iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamız ve sevgiyle bir arada kalmamız her zamankinden daha önemli. Sevdiklerimizden uzak kalmak zorunda olduğumuz son zamanlarda çeşitli duygu değişimleri yaşıyor olabiliriz ve başkalarıyla birlikte olma ihtiyacını en çok hissettiğimiz zamanlar bu günler olabilir. İşte bu nedenle LGBTİ+’lar olarak fiziksel mesafemizi koruyup sosyal mesafemizi olabildiğince kapatıyoruz. Bir arada olmanın iyi geleceğine inanıyoruz!

Sosyal mesafemizi korumak her şeyden elzem olduğundan Mesafesiz Sohbetler ekibi olarak evlerinize konuk olmak istiyoruz. Her pazar günü tekrar aynı saatte gerçekleştirilecek bu sohbetlerde, internet üzerinden moderatörler eşliğinde beklentilerimizden, kaygılarımızdan, umutlarımızdan ve daha fazlasından bahsederek dayanışma içinde olacağız.

Mesafesiz Sohbetler her pazar saat 14.30’da başlayacak ve 1 saat sürecektir.

Mesafesiz Sohbetlerde bu haftanın konusu: Evcil Hayvanlarımız. Evimizde, sokağımızda, ne yazık ki artık sadece anılarımızda ya da bir gün mutlaka dediğimiz hayallerimizdeki dostlarımızı konuşalım. 

21 Şubat Pazar günü 14.30’daki sohbete evcil hayvanlarınız kayıt şartı olmaksızın katılabilir. 

Sohbete 20 Şubat Cumartesi 21:00 e kadar kaydolabilirsiniz. Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz.

SPoD LGBTİ

(Visited 7 times, 1 visits today)

Detaylar

Tarih:
Şubat 21
Saat:
14:30 - 17:00
Etkinlik Kategori: