Perşembe, Ekim 28, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Sinema Yoluyla Sanatla Farkındalık Atölyesi Başvuruları Açıldı

Şubat 9 @ 20:00 - 22:00

Leyli Sanat 2021’de “Sanatla Farkındalık ve Sinema“ ile sizlere ev sahipliği yapacak. Bu oturum ile filmler aracılığıyla kendimize, içsel sürecimize doğru bir yolculuğa çıkacağız. Bu yolculukta duygularımıza, davranışlarımıza biraz daha yakından bakarak kendimizi ele alacağız.

Oturumun kolaylaştırıcılığını Leyli Sanat sinema yazarlarından da olan Uzman Psikolog Duygu Bilgin üstlenecek. Sanatın iyileştirici gücünden, sinemadan güç alarak içinde yer alacağımız bu yolculuğa başvurularınızı bekliyoruz.

Atölyesinde yerinizi almak için lütfen bu formu eksiksiz doldurarak başvurunuzu tamamlayın.

*Atölyemize sınırlı sayıda katılımcı dahil edilecektir, bu doğrultuda başvuru sırası esas alınacaktır.

Atölye Bilgileri:
9 Şubat 2021, Salı
20.00 – 22.00
Kolaylaştırıcı: Uzman Psk. Duygu Bilgin
Platform: Google Meet

Kolaylaştırıcı Hakkında:

Duygu Bilgin
Uzman Psikolog, Sanat Terapisti, Eğitmen, Oyuncu

1989 yılında Bursa’da doğdum. Üniversite ile birlikte aşık olduğum şehir İstanbul’a geldim ve 13 yıldır burada yaşıyorum. Psikoloji, felsefe, oyunculuk, dans, sinema konularına özel ilgim var. Bu konuların aynı tabanda buluştuğu tasarımlarla insanlarla buluşmaya çalışıyorum. Kendi yaşam deneyimlerimi de bunlar üzerine kuruyorum elimden geldiğince. Üniversitede psikoloji ve felsefe okudum. Ardından Örgütsel Psikoloji yüksek lisansı yaptım. Aynı dönemde sanatla terapi ve yaratıcılık eğitimine başladım. Tez aşamasında olduğum eğitimim halen devam ediyor. Studio Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi aldım ve buradaki arkadaşlarımla kurduğumuz grubumuzla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda doğaçlama tiyatro oyuncusuyum.

Başvuru için tıklayın

(Visited 80 times, 1 visits today)

Detaylar

Tarih:
Şubat 9
Saat:
20:00 - 22:00
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Leyli Sanat