Cumartesi, Haziran 19, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

“Yeşil Kariyerler”e Giden Yollar: Geniş Avrupa Bölgesi’den Paylaşımlar

Mart 25 @ 16:00 - 17:00

26. Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı (COP26) yaklaşırken, British Council, yeşil sektörde var olan farklı kariyerler, bu sektördeki deneyimli kişilerin kariyer yolculukları ve Birleşik Krallık’ın bu alanlarda sunduğu yükseköğretim fırsatları ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı “Yeşil Kariyerler” adlı bir webinar serisi düzenliyor.

25 Mart’ta yapılacak olan bu oturumda, yeşil sektörlerde başarılı kariyerlerine devam eden, Birleşik Krallık üniversitelerinden mezun olan Geniş Avrupa Bölgesi ülkelerindeki profesyonellerin, bu alandaki deneyimlerini dinleyeceğiz. Aynı zamanda, Birleşik Krallık’ta mezunların işe alım ve istihdam edilebilirliği alanında çalışan bir kuruluş olan Gradcore’dan, bu ülkedeki üniversitelerin yeşil sektördeki iş alanlarıyla ilgili nasıl kariyer olanakları sunduğunu ve Gradcore’un bu konuda yeni mezunları nasıl desteklediği ile ilgili bilgiler alacağız.

Lütfen bu daveti lisans ve lisansüstü üniversite öğrencileri ile yeşil endüstrilerde çalışmakla ilgilenen, kariyerinin başındaki genç profesyonellerle paylaşın.

Sizleri bu etkinlikte görmekten memnuniyet duyacağız.

 

Tarih ve Saat: 25 Mart Perşembe, 16:00-17:15 (Türkiye Saati)

Yer: Microsoft Teams (Canlı yayın linki kayıt sonrasında paylaşılacaktır)

 

Lütfen kayıt olun: https://bit.ly/3e4uCOB

Detaylı bilgi için tıklayın – tıklayın

 

(Visited 15 times, 1 visits today)

Detaylar

Tarih:
Mart 25
Saat:
16:00 - 17:00
Etkinlik Kategori: