Çarşamba, Aralık 8, 2021
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

YSA Fellowship Program Lansmanı’na Davetlisiniz

Nisan 4 @ 20:00

Avrupa’nın 8 farklı ülkesinde çalışmalarını sürdüren Youth Station tarafından tasarlanan Fellowship Programı’ndan faydalanmak ister misiniz?

04.04.2021 Pazar günü CET (Avrupa Saati) 20.00‘da gerçekleşecek YSA Fellowship Program Lansmanı’na davetlisiniz!

Youth Station Association, Avrupa’nın 8 ülkesinde yaşayan Türk gençlerini bir araya getirerek kendi içinde bulundukları topluluklarda lider gençler konumuna getirmek için çalışan bir gençlik kuruluşudur. Derneğimizin ana çalışma alanlarını BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları oluşturmaktadır.

YSA Fellowship Programı, alanın önde gelen liderlik programlarının tamamının incelenmesi sonucunda uzman isimler tarafından aylar süren bir hazırlık süreci neticesinde oluşturulmuştur. Avrupa’da yaşayan Türk gençlerinin liderlik becerilerini geliştirmek amacıyla katılımcılarının seçeceği çeşitli tematik alanda 6 ay sürecek online bir program olarak tasarlanmıştır.

Program kapsamında Harvard Business Review ile iş birliği yapılmakta ve vaka çalışmalarında bu kurumun içerikleri kullanılmaktadır. YSA Fellowship Programı katılımcılarına hem konu bazlı teknik bilgiler hem de genel yetenek ve özellikleri arttırmaya yönelik içerikler sunmaktadır.

6 ay sonunda programı başarıyla tamamlayan adaylar 4000 Euro değerindeki Trust Leadership School’a burslu olarak davet edilmekte ve ücretsiz olarak katılım hakkı kazanmaktadır.

Fellowship Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.youthstation.org adresinden web sitemizi inceleyebilir, sorularınız için fellow@youthstation.org adresine mail atabilirsiniz.

Lansmana kayıt olmak için tıklayın

Not: YSA Fellowship Programı sadece Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk gençlerinin başvurusuna açıktır.

(Visited 32 times, 1 visits today)

Detaylar

Tarih:
Nisan 4
Saat:
20:00
Etkinlik Kategori: