Pazartesi, Temmuz 22, 2019

Finlandiya’da Gönüllülük Fırsatı

Proje Detayları

Elf Around, Avrupa’dan 18 kişiyi Kokkola’ya toplayan bir gönüllülük projesi. Proje sırasında gönüllüler Villa Elba’nın Noel projesini hazırlamaya yardımcı olacaklar.

Gönüllülere, Fin elflerinin tarihi ve sırları tanıtılacak. Gönüllüler, çocuklar ve aileler için bir Elf yolu planlayıp, gerçekleştirecek. Aynı zamanda  hizmet evlerini ziyaret edecek, onlara (yaşlılara) Noel selamlarını iletecekler.

Gönüllüler bir Elf gibi davranacak ve Elf yolunun etrafındaki ziyaretçilerle farklı etkinlikler yapacaktır. Gönüllüler, Villa Elba ekibine Noel hazırlıkları konusunda yardım edecek ve aileler, kreşler ve Gençlik Merkezi’nin diğer ziyaretçileri için Elf yolu etkinliklerini düzenleyecek. Çalışma ayrıca Villa Elba çalışanlarına Gençlik Merkezi’nin Noel zamanı ziyaretçileri için temizlenmesi ve servis hizmeti verilmesini de içermekte.

Konaklama ve yemek (iş günlerinde) karşılanacak.

Kimler Başvurabilir?

Katılımcılardan yaşamları için yeni olanaklar arayan genç insanlar olması bekleniyor. Gönüllüler işsiz olabilir, eğitimsel, ekonomik veya sosyal / fiziksel zorluklarla yüzleşmekte ya da düşük dil becerilerine sahip olabilirler. Gönüllülerden çocuklarla çalışmakla ilgilenmeleri ve bir elf olarak hareket ederken rahat olmaları bekleniyor.

Son Başvuru Tarihi: 31/08/2019

Proje Tarihi: 02/11/201917/12/2019

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İhale Duyuruları