Salı, Ekim 4, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Fransa’da TOOL UP Sempozyumu Katılımcılarını Bekliyor

Uluslararası Tool Fair Sempozyumunun 16.’sı #ToolUP4sustainability, 21-25 Kasım 2022’de Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleşecek.

Tool Fair, yaygın öğrenme çerçevesinde eğitim araçlarını paylaşmak, aktarmak ve uyarlamak ile ilgilenen gençlik çalışanları, gençlik liderleri, eğitimciler, eğitmenler ve öğretmenlere açık bir uygulama topluluğu olmayı amaçlamaktadır.

The Tool Fair Sempozyumunun Hedefleri:

  • Gençlik çalışanlarının yeterliliklerinin ve eğitiminin farklı düzeylerde ve farklı bağlamlarda kişinin kendi gerçekliğine nasıl uygulanacağı hakkında paylaşım, öğrenme ve yansıtma.
  • Bilgi paylaşımı, meydan okuma, ilham alma ve gençlik politikası, araştırma ve gençlik çalışmaları ve toplum çalışmaları hakkında eleştirel bir şekilde yansıtma.
  • Gençlerle çalışma pratiğinin ve yöntemlerinin daha da geliştirilmesini araştırmak, öğrenmek ve desteklemek.
  • Pratiği yerel gerçekliğe bağlarken, gençlik çalışmalarını bağlam içinde dahil etmek, bağlamak ve deneyimlemek.
  • Ayrıca, inovasyon projeleri için stratejik ortaklık kapsamında tasarlanan araçlar (entelektüel çıktılar) geliştirilecektir. Bu amaçla, gençlerle ilgilenen farklı eğitim sektörleri arasında sektörler arası köprüler oluşturmak için örgün ve mesleki eğitim dünyasından gelen uygulamalara da değer verilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 11 Eylül 2022

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

(Visited 973 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz