Pazartesi, Temmuz 22, 2019

Geleceğin Kadın Liderleri Aranıyor-Ankara 2019

Değerli KAGİDER Dostları,

Genç kadınların toplum ve iş hayatındaki yerlerini kuvvetlendirmek, profesyonel iletişim ağlarını genişletmek ve iş arama süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla 2010 yılında başlatılan program, 10. döneminde aynı hedefler doğrultusunda daha da güçlenerek devam ediyor.

Programda yer alacak katılımcılar, işe girişlerinde kendilerine faydalı olabilecek; Zaman Yönetimi, CV Yazma, Mülakat Simülasyonları gibi eğitimlerin yanı sıra, iş hayatlarına yön verecek Etkin İletişim, Kariyer Planlaması ve Profesyonel Oryantasyon eğitimlerini alarak sertifikasyon sürecinden geçirilecektir. Ayrıca katılımcılar; farklı sektörlerin temsilcilerinden, o sektörlerle ilgili doğrudan bilgi alma şansını yakalayacaklardır.

 

Programa başvuran adaylar yukarıdaki kriterlere uygunlukları açısından bir elemeden geçirildikten sonra; yapılacak video mülakatları sonucu bu yıl ANKARA’da gerçekleştirilecek eğitim programına dâhil edilecektir.

Eğitim programına başvurular 8 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılabilmektedir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve eğitim programına başvurmak için www.geleceginkadinliderleri.org  adresini ziyaret edebilirsiniz.

İhale Duyuruları