Pazartesi, Mart 1, 2021

GENCİZ MEDYA Sosyal Girişimcilik Platformu Gönüllülerini Arıyor

Projenin Adı: GENCİZ MEDYA

Ana Yürütücü: Genciz Medya Sosyal Girişimcilik Platformu

Projenin Tanımı: Gelişmekte olan “Yeni Medya” akımını yakalamak ve gençlerin bu medyaya olan ilgisini doğru tarafa kanalize ederek proaktif bir yayım medyasını gençlerin kullanımına sunmak ve gençlerin yeni medyanın reklam, sponsor gibi etkileşimleriyle kendi fırsatlarını yaratacakları ve kendilerine yeni girişimler inşa edecekleri alan yaratacak yeni medya odaklı sosyal girişimcilik projesidir. Bu projede çokça medyanın bulunmasıyla yaratılacak girişimcilik atmosferi daha aktif bir gençlik yerleşkesi sağlayacaktır. Bu gençlik yerleşkesiyle İzmir’de girişimcilik atmosferinin olduğu bir merkez ortaya çıkarılacaktır.

Projenin Amacı: Gençlerin kendi programlarını, hayallerini ve yayımlarını ortaya koyabileceği; kendi öğretilerini projelendirerek hayata geçirirken öğrenen ve sürekli öğrenmeyi teşvik eden bir ortamda bulunarak kendi hayat kalitelerine başka pencere açtıkları bir yayım platformu oluşturmak. Bunun dışında İzmir’de bulunup yayım hayallerini gençlik yerleşkesinde gerçekleştirmek isteyen gençleri teşvik etmek ve gençlere öncülük etmek.

Hedef Kitlemiz: Aktif öğrenme süreçlerinde yer alarak yayım projelerini ve hayallerini ekrana taşımak isteyen İzmir de yaşayan veya ailelerinden bize emanet olan şehir dışından gelen üniversiteli ve liseli gençler ana hedef kitlemizdir. Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte devam eden projelerimizde yayımcılar genç ve yaş almış dinamikler olacaktır.

Proje Sonuçları: Gençlerin kendi medya projelerini ürettiği, sürekli öğrenme ile geliştikleri, İzmir’in tanıtımına ve itibar yönetimine katkı sundukları, Kolektif çalışarak kendi emekleriyle eser ortaya çıkardıkları, dezavantajlı grupların yaşam öykülerine dikkat çekilen, İnsana ve doğaya saygılı bir genç İzmir medyası ortaya çıkacaktır.

Başvuru için tıklayın

(Visited 951 times, 50 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 11 times, 1 visits today)