Pazartesi, Ekim 2, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Gençler için Gençler ile Birlikte Çalışmaya Davetlisiniz

Generation Unlimited Türkiye Genç Liderler Konseyi olarak İstihdam Çalışması için Cevaplarına İhtiyacımız var!

📌 GenU, gençlerin toplumun üretken ve katılımcı üyeleri olmalarına yardımcı olan çok sektörlü bir küresel gençlik oluşumudur.

Generation Unlimited Türkiye Genç Liderler Konseyi olarak kendimizi ise Türkiye’nin ulusal ve uluslararsı faaliyetlerini belirlemek ve aksiyon almak için oluşturulan Türkiye’nin farklı coğrafyalarında yaşayan gençlerin sorunlarının nasıl çözülebileceğinin yollarını araştıran gençler için gençler ile birlikte çalışan bir ekip olarak tanımlıyoruz.

📌 Gençlerimize en çok hangi konuda gelişme göstermeliyiz diye sorduğumuzda gençlerin büyük bir kısmı istihdam konsunun bir sorun niteliği taşıdığını bizlere yayınladığımız son form üzerinden iletmişlerdi.

📌 Şimdi ise ; 15-24 yaş aralığındaki gençlerin düşüncelerini merak ediyoruz. Formda gençlerin istihdam içerisinde nerede olduklarını, istihdamı olumsuz etkileyen sebepleri ortaya çıkarmak ve gençlik çalışan kurum ve kuruluşlar ile sonuçları paylaşıp istihdam üzerine aksiyon alabilmek adına sizlerin geri bildirim ve önerilerine ihtiyacımız var.

Generation Unlimited Türkiye hesabını incelemek için:

https://genutryouth.org/

 

İletişim için:

gencliderlerkonseyi@gmail.com

Anket cevaplama süresi: 2 dk

 

📍 YLC Genç Liderler Konseyi İstihdam Anketine buradan ulaşabilirsiniz.

https://lnkd.in/dbp5SFMU

 

 

 

(Visited 540 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -