Pazartesi, Ekim 2, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı Başvuruları Açıldı

Girişimcilik Ekosisteminin Değerli Paydaşları,

Teknoloji odaklı yenilikçi iş fikirlerini geliştirebileceğiniz ve yatırım olanağından faydalanabileceğiniz “Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı” başvuruları devam ediyor!

Özyeğin Üniversitesi ve Türkiye İş Bankası ortaklığında Girişim Fabrikası ve Workup İş Bankası işbirliğiyle yürüteceğimiz programda ticarileşme potansiyeline sahip yenilikçi girişimcilere destek olmayı hedefliyoruz.

TÜBİTAK tarafından yeni açılan BİGG 2023-1 çağrısı ile birlikte, girişimcilere sağlanan 450bin TL tutarında desteğin hibe yerine yatırım olarak sunulmasına karar verilmiştir. Bu karar çerçevesinde 2. Aşama süreci sonunda TÜBİTAK Değerlendirme Panellerinde desteğe (Mükemmeliyet Mühürü) uygun bulunan girişimlere kuracakları şirketin %3 oranında hissesi karşılığında TÜBİTAK tarafından 450 bin TL yatırım yapılacaktır.

Eğer aşağıdaki alanlardan birine dokunan bir iş fikriniz varsa ve bunu başarılı bir girişime dönüştürmek istiyorsanız Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programına başvuru için acele edin!

  1. Akıllı Ulaşım,
  2. Akıllı Üretim Sistemleri,

iii. Enerji ve Temiz Teknolojiler,

  1. İletişim ve Sayısal Dönüşüm,
  2. Sağlık ve İyi Yaşam
  3. Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme

Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı ile katılımcılar çok boyutlu destek olanaklarından Girişim Fabrikası ve Workup İş Bankası ekiplerinin tecrübesiyle faydalanıp, girişimlerinin büyüme yolculuklarına güçlü bir başlangıç yapabileceklerdir.

Eğitim ve mentorluk desteklerinin yanı sıra Amazon, Oracle, IBM, İyzico ve Hubspot for Startups gibi teknoloji sağlayıcılarının hizmetlerin ücretsiz veya yüksek indirimlerle faydalanmak için bu programı kaçırmayın!

Kimler başvurabilir;

Programa ön başvuru tarihi* itibariyle üniversitelerin;

  • Herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programına kayıtlı öğrenci,
  • Herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programından mezun kişi,

aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde Programa başvurabilecektir;

  • Daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2. Aşaması kapsamında destek almamış olmak,
  • Ön başvuru tarihi itibariyle herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında yer almamak.

* Ön başvuru tarihi; iş fikrinin Uygulayıcı Kuruluş tarafından https://eteydeb.tubitak.gov.tr adresinden TÜBİTAK’a sunulduğu tarihi ifade etmektedir.

Girişimcilere 450 Bin TL yatırımın yanı sıra girişimcilik eğitimleri, deneyimli mentorlarla etkileşim, firmalara erişim ve kapsamlı iş planı yazımı danışmanlığı olanaklarından faydalanabileceği programa başvurularınızı bekliyoruz!

İş fikri başvurunuzu  https://bigg.girisimfabrikasi.com/  adresinden tamamlayabilir ve olası sorularınızı bizlerle girisimcilik@ozyegin.edu.tr adresinden paylaşabilirsiniz.

 

(Visited 542 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -