Cuma, Temmuz 1, 2022

Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı ile Yeşil İş Fikirlerine 450bin TL Destek!

Daha sürdürülebilir bir gelecek için yeşil ekonomi ve yeşil büyüme alanında fikirlerinizi geliştirebileceğiniz ve finansal destek olanağından faydalanabileceğiniz “Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı Yeşil Büyüme Çağrısı” başvuruları devam ediyor! 

TÜBİTAK BİGG Programı girişimcilere 450Bin TL karşılıksız finansal destek sağlıyor. Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası tarafından İş Bankası Workup işbirliğiyle sunulan girişimcilik eğitimleri, deneyimli mentorlarla etkileşim, firmalara erişim ve kapsamlı iş planı yazımı danışmanlığı gibi olanakların sunulduğu programa programa başvurular devam ediyor.

Eğer aşağıdaki tematik alanlardan birine dokunan teknoloji odaklı bir iş fikriniz varsa ve bunu başarılı bir girişime dönüştürmek istiyorsanız Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programına başvuru için acele edin!

  • İklim Değişikliği, Çevre ve Biyoçeşitlilik: İklim Değişikliği, Karbon salımı ve Sera Gazı Emisyonlarının Düzenlenmesi Amacına Katkı Sunacak Çalışmalar,
  • Temiz ve Döngüsel Ekonomi,
  • Temiz, Erişilebilir ve Güvenli Enerji Arzı,
  • Yeşil ve Sürdürülebilir Tarım: Tarladan Sofraya Sürdürülebilir Tarım,
  • Sürdürülebilir Akıllı Ulaşım.

2022-1 çağrı dönemi ile birlikte BİGG girişimcilerine kapsamlı destekler sunmak için Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı ve İş Bankası Workup bir araya geldi. Workup ile birlikte Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı girişimcileri Workup topluluğuna erişim sağlayabilecek, finansmana erişim işlemlerinde kolaylık sağlayabilecekler, indirimli/ücretsiz ürün kullanımı konusunda destek alabilecekler ve seçilen mezun girişimler Workup Girişimcilik Programına katılarak süreçlerine devam edebileceklerdir.

Finansal ve girişimcilik desteklerinin yanı sıra Amazon, Oracle, IBM, İyzico, Hubspot for Startups ve Unicorn Platform gibi teknoloji sağlayıcılarının hizmetlerin ücretsiz veya yüksek indirimlerle faydalanmak için bu programı kaçırmayın!

Kimler başvurabilir;

Programa herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programına kayıtlı öğrenciler ile bu programlardan mezun kişiler aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde başvurularını gerçekleştirebilir.

  • Daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2. Aşaması kapsamında destek almamış olmak,
  • Ön başvuru tarihi itibariyle herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında yer almamak.

*TÜBİTAK tarafından düzenlenen veya TÜBİTAK’ın paydaşı olduğu yarışmalarda, 1.’lik, 2.’lik veya 3.’lük ödülü almaya hak kazanan girişimci adaylarına 2. Aşama panel değerlendirmesi sonrasında panel puanına ek olarak ödül puanı verilecektir.

İş fikri başvurunuzu  https://bigg.girisimfabrikasi.com/  adresinden tamamlayabilir ve olası sorularınızı girisimcilik@ozyegin.edu.tr adresinden paylaşabilirsiniz.

(Visited 260 times, 7 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz