Cuma, Haziran 2, 2023

Hollanda Utrecht Staj Fırsatları Başvuru Çağrısı

Yeni mezun oldunuz veya eğitiminizi tamamlamak üzere misiniz? 6 aylık stajınız için bize başvurun. Her stajyerin hayallerini fethetmek için ihtiyaç duyduğu kişisel ilgiyi görmesini sağlamak için tüm iş alanlarını kapsıyoruz. Hollanda’nın en hızlı büyüyen vakıflarından birinin parçası olmaya hazır mısınız?

OFoundation, sosyal girişimciler ve değişim yaratanlar için çok işlevli bir platformdur. Konseptimiz dünyanın her yerinden genç profesyoneller tarafından geliştirilmiştir. Stajyerlerimize harekete geçme ve profesyonel olarak büyüme fırsatı sunmak için katılımcılarımızın fikirlerini doğru kişi ve kaynaklarla buluşturuyoruz. Motivasyonu yüksek öğrencilerin iş dünyasının çeşitli alanlarında becerilerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Sosyal etki ve yeniliğin birleşmesi gerektiğine inanıyoruz: teknolojinin, ekonomik sistemin ve değerlerimizin yeniliği. Fark yaratanlar yaratmak için çalışıyoruz ve stajyerlerimizi daha iyi, daha bağlantılı bir yarın için inisiyatif almaları için destekliyoruz.

ÜCRETLİ STAJ
Üniversitenizin programına göre esnek başlangıç tarihleriyle 6 Aylık tam zamanlı staj. Tazminatımız aylık 100 Euro’dur ancak biz kayıtlı bir Erasmus+ kuruluşuyuz ve Avrupa’daki tüm stajyerler Üniversiteleri aracılığıyla en yüksek aylık hibeye başvurabilirler.

HEYECAN VERİCİ ORTAM
Ofisimiz tutkunuzu, yeteneklerinizi ifade etmek ve becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir yerdir. Kurumsal bir şirketin özünü startup ruhuyla birleştiriyoruz ve unutmayın: Hem Yabancı hem de Hollandalı konuşmacılar ekibe katılabilir!

BENZERSİZ BİR DENEYİM
İlgi çekici bulduğunuz alanlarda gelişme fırsatı bulacaksınız. Bir OFoundation askeri olarak, çeşitli kişisel gelişim atölyelerine ve Amazon eğitim etkinliklerine davet edileceksiniz. Stajınız için başvurmak, hem bizden öğrenmek hem de organizasyonumuzun sonraki büyüme adımlarını tanımlamaya ve şekillendirmeye yardımcı olmak anlamına gelir.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

(Visited 829 times, 3 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz