Perşembe, Mayıs 23, 2019

İhale: Yatak Takımları / Tender: Bedding Units

ALIM İHALESİ DUYURUSU

“Yatak Takımları”

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği, Suriye’de yaşanan krizden etkilenen insanlara insani yardım yapılmasının desteklenmesi kapsamında dağıtılmak üzere, Yatak Takımları temin etmek istemekte olup, bu malzemelerin alımı için bir satın alma ihalesi açmış durumdadır.

PBU02/2019 referanslı ihale için teklif vermek isteyen şirketler, bu bağlantıya tıklayarak ihale dosyasını indirebilirler.

İhale teklif dosyaları ve numune Yatak takımlarının, ihale şartlarına uygun ve eksiksiz olarak, son teklif verme tarihi olan 24.05.2019 tarihi saat 16:00’ten önce aşağıdaki adrese teslim edilmeleri gerekmektedir.

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği

General Şükrü Kanatlı Mah.

Atatürk Cad. No:134 Kat:4 D:8

ANTAKYA HATAY TÜRKİYE

Konuyla ilgili bilgi talepleri için procurement@sardngo.org adresine konu satırı “Inquiries – tender reference number PBU02/2019” şeklinde başlayan e-posta gönderilebilir.

SOSYAL ARAŞTIRMA VE REHABİLİTE DERNEĞİ


 

TENDER ANNOUNCEMENT

“Bedding Units”

In the framework of supporting of humanitarian aid to people influenced from the crisis in Syria, Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği wishes to distribute Bedding Units, and has opened a tender for their procurement.

Companies willing to bid for the tender ref. PBU02/2019 may obtain the tender file clicking this link.

The tender bid file and sample Bedding Unit in strict compliance with tender conditions, must be delivered to the address below before the deadline, which is on 24. May.2019 at 16:00.

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği

General Şükrü Kanatlı Mah.

Atatürk Cad. No:134 Kat:4 D:8

ANTAKYA HATAY TÜRKİYE

For information requests about the tender you may send an e-mail to procurement@sardngo.org with Subject starting with “Inquiries – tender reference number PBU02/2019

SOSYAL ARAŞTIRMA VE REHABİLİTE DERNEĞİ