Çarşamba, Temmuz 24, 2024

Call For Tender: Rehabilitation and Upgrading of Foldable Containers in Hatay -Extension

CALL FOR TENDER

 

Tender Ref. No. T/17FWC/WHG/RLD/Gaziantep/08-07-2024/2

 

Through this tender package, ACTED is requesting a qualified supplier to submit their proposal for the Rehabilitation and Upgrading of Foldable Containers in Hatay (Supply and Install).

 

The tender will be conducted using ACTED standard bidding documents, open to all qualified suppliers and service providers. The Bidding Documents may be collected free of charge by all interested bidders at the following address(es):

 

Ana Sayfa – AB-ilan.com

 

 

All bids must be submitted before Monday, July 29, 2024, at 17:00 Gaziantep Time to the following email address:

 

turkey.tender@acted.org

 

ACTED will not be responsible for any costs or expenses incurred by the Bidders in connection with the preparation and submission of their bids to ACTED.

 

For all inquiries regarding this tender, please e-mail to the bellow email address, not later than Thursday, July 18, 2024 at 13.00 Gaziantep Time.

To: turkey.tender@acted.org

 

Note: if you witness or suspect any unlawful, improper or unethical act or business practices (such as soliciting, accepting or attempting to provide or accept any kickback) during the tendering process, please contact the following phone number +33 6 07 22 46 28 and/or send an e-mail to transparency@acted.org.

 

 

İHALE ÇAĞRISI

 

İhale Ref. No. T/17FWC/WHG/RLD/Gaziantep/01-07-2024/2

 

ACTED, bu ihale paketi aracılığıyla nitelikli bir tedarikçiden Hatay’daki Katlanabilir Konteynerlerin Rehabilitasyonu ve İyileştirilmesi (Tedarik ve Kurulum) için teklifini sunmasını talep ediyor.

 

İhale, tüm nitelikli tedarikçilere ve hizmet sağlayıcılara açık olan ACTED standart ihale dokümanları kullanılarak gerçekleştirilecektir. İhale Dokümanları, ilgilenen tüm teklif sahipleri tarafından aşağıdaki adres(ler)den ücretsiz olarak toplanabilir:

 

Ana Sayfa – AB-ilan.com

 

 

Tüm tekliflerin 29 Temmuz 2024 Pazartesi günü saat 17:00’ye (Gaziantep Saati) kadar aşağıdaki e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir:

 

Alıcı: turkey.tender@acted.org

 

ACTED, tekliflerin hazırlanması ve ACTED’e sunulmasıyla bağlantılı olarak Teklif Sahiplerinin maruz kaldığı hiçbir maliyet veya masraftan sorumlu olmayacaktır.

 

Bu ihaleyle ilgili tüm sorularınız için lütfen en geç 18 Temmuz 2024 Perşembe günü saat 13.00’e kadar aşağıdaki e-posta adresine e-posta gönderin.

Alıcı: turkey.tender@acted.org

 

Not: İhale sürecinde herhangi bir yasa dışı, uygunsuz veya etik olmayan eyleme veya iş uygulamasına (herhangi bir komisyon talep etmek, kabul etmek veya sağlamaya veya kabul etmeye teşebbüs etmek gibi) tanık olursanız veya bundan şüphelenirseniz, lütfen +33 6 07 22 46 28 numaralı telefonla iletişime geçin ve/ veya   transparency@acted.org  adresine e-posta gönderiniz.