Çarşamba, Haziran 19, 2024

Contracting with Legal Accountant / Mali Müşavir 24-GZT-001-1243

Yasal muhasebeci ile Sözleşme Yapılması İçin Açık İhale (24-GZT-001-2143)

Bahar, Kuzey Suriye ve Irak genelinde destek sağlayan yerel bir organizasyondur. Çalışmalarımız, uluslararası insan hakları ve insani standartlar ve ilkeler tarafından yönlendirilir ve bu standartların yerel düzeyde gerçekten saygı gösterildiğini, uygulandığını ve yürütüldüğünü sağlamak amacıyla yürütülmektedir.

 

İhale Konusu:

Bahar Organizasyon, hukuki muhasebe hizmeti verecek bayi arıyor..

İhale belgelerini almak için, bilgilerinizi doldurduktan sonra, aynı belgede belirtilen e-posta adresine İlgi Beyanı (EoI) belgesini göndermeniz gerekmektedir. Belgeyi aşağıdaki bağlantıdan edinebilirsiniz:

https://drive.google.com/file/d/1EJZ7ZLRknIS9xmy7DjM-Dx78jWSxLA7N/view?usp=sharing

 

Belge, 24 Haziran 2024 Perşembe günü saat 23:59’dan önce gönderilmelidir. (Bu belgeyi göndermediğiniz takdirde teklif vermenize izin verilmeyecektir.)

 

Not:

Bahar, tedarik süreçlerinde en yüksek düzeyde hesap verebilirlik ve şeffaflığı sağlamak için politika izlemektedir. Bu nedenle, tedarik işlemleri ile ilgili herhangi bir şikayet için lütfen aşağıdaki e-posta adresiyle iletişime geçin:

feedback@bahar.ngo

Tarih: 06 Haziran 2024

 

Open tender for Contracting with legal accountant (24-GZT-001-1243)

 

Bahar is a local organization delivering support across northern Syria and Iraq. Our work is guided by international human rights and humanitarian standards and principles to ensure that international human rights and humanitarian standards are indeed respected, implemented, and enforced at the local level.

 

Subject of the Tender:

Bahar Organization is looking for vendor provide who provide legal accounting services.

 

To obtain the tender documents, you must send the Expression of Interest (EoI) document to the e-mail address mentioned in the same document after filling out your information. You can obtain the document from the link below:

https://drive.google.com/file/d/1EJZ7ZLRknIS9xmy7DjM-Dx78jWSxLA7N/view?usp=sharing

 

The document must be sent before Thursday 24 Jun 2024 at 23:59
(You will not be allowed to send an offer if you didn’t send this document)

 

Notes:

It is Bahar policy to ensure having the highest level of accountability and transparency in the procurement procedures, therefore, for any complaints on the procurement transaction, please reach out to the below email address:

feedback@bahar.ngo

 

Date: 06 Jun 2024