Cumartesi, Mart 2, 2024

Mal Alımı İhale Duyurusu

 

İHALE NO: 510961

 

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB- Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ- Ankara)

tarafından yürütülen, Alman Kalkınma Bankası (KfW) aracılığıyla Avrupa Birliği tarafından fonlanmış olan, “Türkiye’de Sosyal ve Ekonomik Uyumu Teşvik Etmek için Özel Sektörün Güçlendirilmesi-FOSTER”) projesi kapsamında Depolama Ünitesi (Storage Unit)  satın alınacaktır.

 

Bu alanda çalışan değerli firmalarımızı teklif vermeye davet ediyoruz.

 

Teklif vermek için son tarih 05.03.2024 Saat 11:00 olup, teklifler Türkçe ve tek orijinal olarak kapalı zarfta sunulacaktır.

 

İhale dokümanları, firma ismi ve adresi belirtilerek aşağıdaki adresten elektronik olarak istenebilir:

 

projeyonetimi@kosgeb.gov.tr

 

 

TENDER ANNOUNCEMENT FOR GOODS

 

TENDER NO: 510961

 

Small and Medium Enterprises Development Organization of Turkey (T.C. Küçük ve Orta Ölçekli Işletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlıği – “KOSGEB”,  Hacı Bayram Mah. Istanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ- Ankara)

İntends to procure ‘Storage Unit’ for the execution of “Empowering the Private Sector to Foster Social and Economic Cohesion in Türkiye-Foster” project funded by EU.

 

We kindly invite companies in this field to bid for this IT Equipment.

 

The deadline for submitting bids is 05.03.2024 at 11:00; bids will be submitted in Turkish and in a single original in a sealed envelope.

 

Tender documents can be requested electronically from the address below, specifying the company name and address:

 

projeyonetimi@kosgeb.gov.tr