Salı, Nisan 23, 2024

NSPPL Bid Notice: Rental Vehicle Service

Bid Notice (İhale Bildirimi)

 

Turkey (Türkiye) Reyhanli

Reference: Tender-TUR#24-02 RENTAL CAR

Rental Vehicle Service

ABOUT NSPPL : This  tender document is provided TO NSPPL how the criteria for the leased of high environmental performance cars can be applied and interest in National Syrian Project for Prosthetic Limbs (NSPPL) invites your submission of a financial bid in order to provide services in accordance with the conditions detailed in the attached documents.  NSPPL seeks a qualified 2 administrative cars as a automobile  which is included automatic and above of the 2020 model of which is included land vehicle insurance and insurance and diesel. All details included which be insert that the specification part.

 

Please attach your Tax Plate and a sample of vehicle rental invoice to your dossier request form

The tender dossier is available from

–        E-mail tender@nsppl.org

 

The deadline for submission of tenders is 25 April 2024 17:00hrs (Local time)

Last Date of Sharing Tender Dossiers is 4 April 2024 5:00hrs (Local time)

 

Ulusal Suriye Protez Uzuv Projesi (NSPPL), Suriye’deki savaştan etkilenenlere yanıt olarak bir grup Suriyeli doktorun çabalarıyla 2013 yılında Türkiye’nin güneyindeki Reyhanlı’da kuruldu. NSPPL, Kuzey Suriye ve Türkiye’de ampute kişileri rehabilite etmeye yönelik türünün ilk projesidir.

 

Proje, Türkiye’nin güneyindeki Reyhanlı’da başladı ve daha sonra İdlib’de, 2019 yılında ise Halep’in kuzey kırsalındaki El Bab’da bir merkez açıldı. O zamandan bu yana çalışmalar, Suriye’nin Kuzey Batısında yerel halka, ülke içinde yerinden edilmiş insanlara ve evlerinden çeşitli yerlere kaçtıktan sonra Suriye’ye geri dönenlere hizmet veren geniş bir nüfusu desteklemek üzere büyüdü.

Proje, Kuzey Suriye’deki tüm faydalanıcılara ulaşmayı ve onları fiziksel ve psikolojik olarak rehabilite ederek topluluklarının aktif ve sağlıklı üyeleri haline getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, bu alanda artan ihtiyaçları karşılamak için teknik personeli sürekli olarak geliştirmeyi ve yeni teknisyenler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

 

Nsppl Reyhanli ve Mersin  faaliyetlerini sürdüren Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu usulüne uygun olarak Kiralık Araç Servisi satın alımları için firmaları ihaleye davet etmektedir.

Lütfen ihale dosyalarını talep ederken ; Vergi Levhanızı ve arac kıralama fatura örneğini mailinize ekleyiniz.

İhale dökümanları Reyhanli merkez  ofisinden elden  veya kargo yoluyla da alınmak üzere talep edilebilir;

 

İhale kapanış tarihi: 25 Nisan 2024 Yerel saat ile 17:00’dir.

İhale dosyası son talep tarihi 25 Nisan 2024 Yerel saat ile 17:00’dir.