Pazar, Nisan 18, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İHGD Açık Dersler 13: İnsan Hakları ve Medya

İnsan Hakları Gündemi Derneği (İHGD), ulusal ve uluslararası alanda faaliyet göstermek üzere, Türkiye’nin değişik bölgelerinden gelen insan hakları savunucularının katılımı ile, 2003 yılında İzmir’de kurulmuştur. İnsan haklarının her türlü siyasi ideoloji ve dünya görüşünün üzerinde bir değer olduğunu kabul eden İHGD, hakların ilerletilmesinin ancak sorunların kaynağına ilişkin gerçek bir kavrayışın geliştirilmesi ve somut çözüm önerilerinin uygun taktik ve stratejiler kullanılarak hayata geçirilmesiyle mümkün olabileceğine inanmaktadır.

Failini ya da mağdurunu dikkate almaksızın tüm hak ihlallerini hedef alan İHGD, bağımsız ve tarafsız duruşuyla kamu vicdanını hak ihlallerine duyarlı kılacak, toplumun örnek alabileceği bir model oluşturmayı amaçlamaktadır.

İnsan Hakları Gündemi Derneği olarak yapmış olduğumuz “Açık Dersler-13” Doç. Dr. Ceren Sözeri’ in “İnsan Hakları ve Medya ” dersi ile devam ediyor.

Açık Dersler programına üniversitelerin Hukuk, Sosyal Bilimler Fakülteleri öğrencileri ve İnsan Hakları aktivistlerinin katılımı öngörülmektir.

Açık Dersler -13 / Doç. Dr. Ceren Sözeri

Tarih : 06 Mart 2021
Saat : 16.00

Açık Ders Zoom uygulaması aracılığıyla yapılacaktır.
Zoom linkini ve detayları almak için forma yanıt vermeniz yeterlidir.

Kayıt için tıklayın

(Visited 351 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 4 times, 1 visits today)