Salı, Eylül 28, 2021

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İlham Veren Kadınlar Canlı Yayın Serisi Devam Ediyor

Hakan Çetinkaya moderatörlüğünde gerçekleştireceğimiz İlham Veren Kadınlar canlı yayın serimizin bu haftaki konuğu: Geleceği Yazan Kadınlar Takım Lideri Elif Göktaş

Takviminize eklemeyi unutmayın, ilham dolu bir yayın olacak!

YouTube linki: https://youtu.be/c5M1Eh2fpbw

 

Elif Göktaş Kimdir?

Elif Göktaş; lise mezunu ve iki çocuğu olan bir anneyken, çocukları okula başladıktan sonra eğitim hayatına devam etti ve sırasıyla Bilgisayar Programcılığı, Uluslararası İlişkiler ve Bilgisayar Mühendisliğini bitirdi. Şu an uygulama testleri yapan bir ekibin takım lideri. Ayrıca Milyon Kadına Mentor programında mentorlük yapıyor ve Google Women Developer Academy tarafından Türkiye’de kabul edilen ilk 25 kadın arasında yer alıyor.

 

Hakan Çetinkaya Kimdir? 

ODTÜ Felsefe Bölümü Lisans mezunu, gönüllü olarak 2009’tan beri sivil toplum çalışmalarının içinde, 2016’dan bu yana profesyonel olarak sivil toplumun içinde. Şu an 2 kedi sahibi, fırsat olsa da dağlara ormanlara kampa gitsem diye düşünen, arada bir de bu düşüncesini gerçekleştirebilen bir garip felsefeci. Dünyayla derdi olup dünyayı değiştirmeye çalışanlardan.

 

İlham Veren Kadınlar Canlı Yayın Serisi Nedir? 

Teknoloji, Fen Bilimleri, Mühendislik, Matematik ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği alanlarında çalışan kadınların başarı hikayelerini dinlemek için her pazar günü, saat 20:00’da YouTube kanalımızda buluşuyoruz!

 

Bizi takip etmeyi unutmayın.👇

Web site: https://sisterslab.co

Instagram: https://www.instagram.com/sisterslabb

Twitter: https://twitter.com/sisterslab

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sisterslab

 

(Visited 70 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 6 times, 1 visits today)