Cuma, Kasım 22, 2019

İngiltere’de Sektörler Arası Uluslararası Konferans

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır.

Sektörler arası ulusötesi “Embracing Inclusion” konferansı, Erasmus + ve Avrupa Dayanışma Kolordu programları kapsamında ulusal ve uluslararası katılım projelerinin gerçeklerini, başarılarını ve isteklerini toplayacak ve yaygınlaştıracaktır.

Bu 3 günlük konferans, daha az fırsatı olan insanlara daha iyi fırsatlar yaratmak için farklı sektörler (Gençlik, Mesleki Eğitim, Yetişkin Eğitim, örgün eğitim, üçüncü sektör vb. )ve farklı program ülkeleri arasındaki işbirliğini vurgulayacak; onların topluma aktif katılımını, eğitim ve iş piyasasına entegrasyonunu mümkün kılacaktır.

Etkinlik Şehir / Ülkesi    Birmingham, İngiltere
   Etkinlik Tarihleri 22-24 Ocak 2020
Son Başvuru Tarihi 24 Kasım 2019

 

Başvuru için tıklayın

İhale Duyuruları