Salı, Eylül 28, 2021

INTERSECT Projesi’nin Girişimcilik Eğitim Programı için Başvurular Açıldı

German Marshall Fonu’nun (GMF) Mezun Liderlik Çalışma Projeleri (ALAP) kapsamında fonlanan INTERSECT (Kapsayıcı Girişimcilik: Mülteci, Göçmen ve Ev Sahibi Toplulukları Bir Araya Getirme)  Projesi’nin girişimcilik eğitim programı için başvurular açıldı!

Deneyimli eğitmenler tarafından verilecek olan girişimcilik modülleriyle 40 genç katılımcının başarılı girişimcilere dönüşebilmelerine, beceriler kazanmalarına ve eğitim sertifikası alarak iş birliği ağları içerisinde olmalarına olanak sağlanacak.

Girişimcilik fikirleri olan ya da girişimcilik konusuna ilgi duyan Türk vatandaşı ya da göçmen/mülteci gençleri METUMIR ev sahipliğinde ve EntreComp Türkiye, TOBB ve TOBB TTO desteğiyle düzenlenecek olan bu ücretsiz çevrimiçi eğitim programına başvurmaya davet ediyoruz. Bireysel ya da takım arkadaşlarınla (en fazla 3 kişiden oluşan) başvurabilir, tüm seminerlere katılarak programın sonunda sertifikanı alıp fikirlerini ağ kurma etkinliğinde tanıtabilirsin. Ayrıca TOBB TTO GARAJ Kuluçka Merkezi’nde 6 ay boyunca ücretsiz ofis ve altyapı hizmetinden yararlanabilir, ücretsiz eğitim ve yatay-dikey mentorluk desteği programlarına dahil olabilir ve fikrini gerçekleştirmek için uygun fon programları hakkında yönlendirmeyle mezun grubu içerisinde yer alma şansını yakalayabilirsin!

Daha detaylı bilgi için tıklayın

Başvuru formu için tıklayın

Son başvuru: 1 Ekim 2021

 

(Visited 718 times, 19 visits today)

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

(Visited 11 times, 1 visits today)