Çarşamba, Aralık 7, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İpekyolu Kalkınma Ajansı Uygulamalı Bilişim Elemanı Yetiştirme ve İstihdamlarını Destekleme Programı

İpekyolu Kalkınma Ajansı, Adıyaman’da hem çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin hem de kendi pazarladıkları/ürettikleri ürünlerini Sanal Ortamda satmak isteyen girişimcilerin ihtiyaç duydukları Bilişim uzmanlarını yetiştirmek üzere, Adıyaman Valiliği himayesindeki ASGEM(Adıyaman Sanayi Geliştirme Merkezi) çatısı altında beceri geliştirme yoluyla istihdam edilebilirliklerini kolaylaştıracak Ücretsiz sertifikalı eğitim programı uygulayacaktır.

Mesleki eğitim hizmeti kapsamında; Web tasarımı, E-Ticaret Sitesi kurulum ve Yönetimi, SEO ve Google Reklamcılığı, E-Pazarlama ve Siber Güvenliğe Giriş gibi girişimcilerin en temel ihtiyaç duydukları katma değeri yüksek meslek dallarında insan kaynağının yetiştirilmesi için uygulamalı eğitim hizmeti verilecektir.

TRC1 Bölgesinin orta ve uzun vadede katma değerli sektörlerde ihtiyaç duyacağı insan kaynaklarını yetiştirmek ve genç istihdamını desteklemek üzere toplumun her kesiminden ilgi duyan adayların ve özellikle gençlerin başvuru yapabileceği, gelecekte ihtiyaç duyulacak meslek dallarından olan ve özellikle son dönemde gelişen dünyanın son 20 yılına damga vuran Bilişim sektöründe Web tasarımı, E-Ticaret Sitesi Kurulum ve Yönetimi, SEO ve Google Reklamcılığı, E-Pazarlama ve Siber Güvenliğe Giriş eğitimleri verilecektir.

Eğitimlerimizin sonunda düzenli katılanlara sertifika verileceği için devam zorunluluğu vardır. Bilişim eğitimleri sonunda, düzenli katılım sağlayan ve girişimci olarak internet sitesini kurmayı hedefleyen başarılı kursiyerlere kurulum maliyetleri hediye edilecektir.

Eğitim yeri Adıyaman OSB içerisinde yer alan ASGEM olup, program kapsamında ulaşım hizmeti ve ikramlar Ücretsiz olarak karşılanacaktır.

Başvuranlarda aranan Genel Koşullar:

  • En az ortaokul mezunu olmak
  • 16 yaşından büyük olmak
  • Temel Bilgisayar kullanım bilgisine sahip olmak
  • Pazarlamak istediğiniz bir ürün/hizmet fikrine sahip olmak

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

(Visited 203 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz