Pazartesi, Nisan 22, 2019

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Duyurusu

Türkiye İş Bankası bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyor. Sürecin ilk aşaması olan Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 Pazartesi günüdür.

SINAV YERİ VE ZAMANI

Sınavın yazılı aşaması 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecektir

SON BAŞVURU TARİHİ

Sınav başvuruları 29 Nisan 2019 Pazartesi gün sonuna kadar kabul edilecek olup sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

ONAY

Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır

BAŞVURU ŞARTLARI

UYRUK
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

YAŞ
Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (11 Mayıs 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

EĞİTİM
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak.(1)

YABANCI DİL

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve tabloda yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.(2)

ASKERLİK
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2019 yılı Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak.(3)

SAĞLIK DURUMU

Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (4)

NOTLAR:
1. İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki denklerinden mezun olup, bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 19.07.2019 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeyebilmeleri gerekmektedir.

2. Adaylar katıldıkları yabancı dil sınavlarından aldıkları notu 01.08.2019 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikalarının asılları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir.

3. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 19.07.2019 tarihinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

4. İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

 

İhale Duyuruları