Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

JA StartUp Türkiye 2022 Başvuruları Başladı

Junior Achievement StartUp Programı (JA StartUp Programı) Avrupa’nın 21 farklı ülkesinde, girişimcilik sektörüne değer katan ve üreten gençlere yol gösteren bir programdır. Bugüne kadar 115.000 üniversite öğrencisinin hayatına dokunmuş olan bu program, gençleri daha donanımlı bireyler haline getirirken gelecek yaşantıları için ihtiyaç duydukları tecrübeleri kazandırmaya devam ediyor.

13 yıldır Avrupa’nın farklı ülkelerinde faaliyetlerine devam eden JA StartUp Programı ile gençlerin iş dünyası ve girişimcilik becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmiş, geleceğin gençlikte olduğunu gören ve her daim gençlerin yanında olan Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından, MetLife Türkiye iş birliğinde 2021 yılında hayata geçirilmiştir.

2022 yılında da girişimci zihin yapısını desteklemeye devam edecek olan JA StartUp Türkiye Programı, 19-30 yaş arası üniversiteli genç girişimcileri kendilerini kanıtlamaları için bir fırsat sunuyor.

Başarılı fikirlerin ardındaki gençlere kendi startup’larını kurabilmek için fırsat sunan program bu sene de gençlerin fikirlerini geliştirmeyi, iş ve gelir modellerini belirleme, prototiplerini geliştirme süreçlerinde sahip olunması gereken yetkinlikleri onlara kazandırmayı, pek çok atölye çalışması ve iş dünyasından mentorluk desteği ile tecrübe kazandırmayı hedefliyor.

JA StartUp Türkiye 2022 kapsamında neler mi olacak?

  • İş fikrini hayata geçirmek ve sürdürebilmek için gerekli yetkinlikleri kazanabileceğin eğitimler ve atölye çalışmaları,
  • Sektöründen mentorların desteği,
  • Genç Başarı’nın ulusal ve uluslararası network’ü,
  • Yatırımcılarla görüşme olanakları,
  • JA Europe Enterprise Challenge 2022 Avrupa finaline katılma şansı,
  • GEN-E 2022: European Entrepreneurship Festival’da yer alma fırsatı,

Başvurmak için tek yapmanız gereken 19-30 yaşındaki kişilerden oluşan ve en az iki kişilik ekibinizle formu doldurmak.

Son Başvuru Tarihi: 6 Şubat 2022

Başvuru linki için tıklayınız.

 

 

 

(Visited 1.616 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz