Pazartesi, Ekim 2, 2023

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Karadeniz Kalkınma Derneği Gönüllü İlanı

Karadeniz Kalkınma Derneği olarak ekibimizi genişletme kararımızı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız
Derneğimiz, yerel ve ulusal kalkınma faaliyetleri başta olmak üzere, gençlik, eğitim, sosyal gelişim benzeri çeşitli alanlarda faaliyet gösterip ulusal ve uluslararası değer oluşturmak amacı güden bir sivil toplum kuruluşudur.

Dernek çatısı altında gelişip geliştirmek isteyen isimlerin başvurusuna açıktır. Alanına uygun olduğu düşünülen departmanlar için tüm bölgelerden/ülkelerden isimler başvuruda bulunabilir.

Aşağıda departmanların görevlerinden bahsedilmiştir:

Organizasyon: Gönüllü yönetimi ve organizasyonundan sorumlu olacak departmandır.

Ar-Ge: Dünyadaki gelişmeleri takip edip araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev üstlenecek departmandır.

Proje Geliştirme: Avrupa Birliği, büyükelçilikler, Erasmus+, kamu destekleri gibi birçok fonlar için ulusal veya uluslararası çapta projelerin yazılması gibi işlemlerden sorumlu departmandır.

İletişim: Görünürlük faaliyetleri de dahil olmak üzere tüm iletişim ve halkla ilişkiler faaliyetlerinden sorumlu olacak departmandır.

Uluslararası İlişkiler: Uluslararası faaliyetler, araştırmalar ve yazışmalar gibi aktivitelerin planlanması ve yönetilmesinden sorumlu departmandır.

Eğitim: Dernek içerisinde veya dernek harici eğitim aktivitelerinin tasarımı ve uygulaması gibi faaliyetlerden sorumlu departmandır.

Andre Gide’nin dediği gibi: “Kendi kendimizi yetiştirmek, yeryüzüne serilip gelişmek, kaybolmuşları bulmak gibidir.”

Sosyal medya adresimiz için tıklayınız

Başvuru için tıklayın
(Visited 236 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -