Cumartesi, Mayıs 21, 2022

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Katılımcı Çağrısı: Beste Yapma Atölyesi

Leyli Sanat Derneği, 13 Şubat Pazar günü, Kadıköy’de “Beste Yapma Atölyesi” gerçekleştiriyor.

Atölye; müzik ve ritim kulağı olan, yazdığı şiirleri şarkıya dönüştürmek ya da aklındaki melodiyi enstrümansız ve notasız şarkıya dökmek isteyen katılımcılara temel teknikleri göstermeyi ve öğrendiklerini pratiğe dönüştürmeyi hedeflemektedir. Beste Yapma Atölyesi, herkese açık ve ücretsizdir. Katılım ise kontenjanla sınırlıdır.

Atölyeye katılmak için biyografideki linkte yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Katılımı onaylanan başvuru sahiplerine atölyenin gerçekleşeceği mekân bilgileri ve program içeriği e-posta gönderilecektir.

Başvuru formu için tıklayın

 

Tarih: 13 Şubat 2022, Pazar

Saat: 11.00 – 15.00

Yer: Kadıköy/İSTANBUL

 

Kolaylaştırıcı Hakkında:

İbrahim AKGÜN

1988 yılında İstanbul’da doğdu. Halkla İlişkiler lisans eğitimi alan Akgün, yarı konservatuvar Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde üç yıl müzik eğitimi gördü. Sonraki yıllarda yerel kanallarda televizyon programları hazırlayıp sundu. Aldığı klasik eğitimin aksine popüler kültür alanında tekli çalışmaları yayımladı. Dört tekli çalışması bulunan sanatçı çocukluğundan beri yazma yeteneğini ve sevgisini de geliştirdi. Uzun yıllar internet medyasında köşe yazarlığı yaptı. Röportajlar gerçekleştirdi, içerikler hazırladı. Yaklaşık yedi yıldır da çeşitli haber sitelerinde, aktüel dergi ve dijital dergilerde yazılar yazmaktadır. Aynı zamanda Leyli Sanat Derneği üyesidir.

 

(Visited 357 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz